Magazzin – En son magazin haberleri

Rıza Çalımbay: Beşiktaşlıyım… Bunu gizlemedim

Beşiktaş maçının ardından konuşan Kasımpaşa Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Beşiktaşlı olduğunu ve bunu hiçbir zaman saklamadığını söyledi. Kasımpaşa’nın teknik direktörü Rıza Çalımbay’dan takımının 2-1 kazandığı Beşiktaş maçının ardından samimi açıklamalar geldi. Takımının 90 dakika boyunca etkili bir oyun sergilediğini söyleyen tecrübeli teknik adam, galibiyete ihtiyaçları olduğunu belirterek, “Herkesin bu maça bakışı farklı. Ben Beşiktaşlıyım, bunu […]

04 Nisan 2016 - 23:16 'de eklendi
Rıza Çalımbay: Beşiktaşlıyım… Bunu gizlemedim

Beşiktaş maçının ardından konuşan Kasımpaşa Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Beşiktaşlı olduğunu ve bunu hiçbir zaman saklamadığını söyledi.

Kasımpaşa’nın teknik direktörü Rıza Çalımbay’dan takımının 2-1 kazandığı Beşiktaş maçının ardından samimi açıklamalar geldi. Takımının 90 dakika boyunca etkili bir oyun sergilediğini söyleyen tecrübeli teknik adam, galibiyete ihtiyaçları olduğunu belirterek, “Herkesin bu maça bakışı farklı. Ben Beşiktaşlıyım, bunu gizlemedim. Yıllarca kaptanlığını yaptım. Bizim bir sorumluluğumuz var. Bize ne öğretildiyse aynısını yapmaya çalışıyoruz, özellikle Beşiktaş’ta öğretileni. Bu başka takım olsa yine 3 puana ihtiyacımız vardı” diye konuştu.

Beşiktaş’ın bu mağlubiyet ile bir şey kaybetmediğini dile getiren Çalımbay, Fenerbahçe ve Beşiktaş’ın şampiyonluk yolunda eşit şansları olduğunu söyledi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER