Magazzin – En son magazin haberleri

Rıdvan Dilmen ile Tuğba Dural evleniyor

Fenerbahçe’nin eski yıldızı, futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, Tuğba Dural ile evleniyor mu? İddialara göre iki isim önümüzdeki günlerde dünyaevine girecek. NTV Spor’un yorumcularından Rıdvan Dilmen’in yine NTV Spor’un spikerlerinden Tuba Dural ile aşk yaşadığı ve iki ismin önümüdeki günlerde evleneceği öne sürüldü. İddianın sahibi Sporcope isimli internet sitesi… Habere göre Rıdvan Dilmen işi resmiyete dökmek […]

05 Nisan 2016 - 22:56 'de eklendi
Rıdvan Dilmen ile Tuğba Dural evleniyor

Fenerbahçe’nin eski yıldızı, futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, Tuğba Dural ile evleniyor mu? İddialara göre iki isim önümüzdeki günlerde dünyaevine girecek.

NTV Spor’un yorumcularından Rıdvan Dilmen’in yine NTV Spor’un spikerlerinden Tuba Dural ile aşk yaşadığı ve iki ismin önümüdeki günlerde evleneceği öne sürüldü. İddianın sahibi Sporcope isimli internet sitesi… Habere göre Rıdvan Dilmen işi resmiyete dökmek için Tuğba Dural’ın ailesiyle tanışmak istiyor. Bu da iki ismin evliliği yolunda ilk ciddi adım olarak nitelendiriliyor.

Daha önce de bir evlilik yapan Rıdvan Dilmen’in bir oğlu bulunuyor. Tuğba Dural ise ilk evliliğini 2011 yılında yapmış, bu ilişkisi 2012 yılında sona ermişti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER