Ramazan’ın Vazgeçilmez Tartışma Konusu: Nihat Hatipoğlu Ne Kadar Ücret Alıyor – Haberler « Magazzin – En son magazin haberleri
Magazzin – En son magazin haberleri

Ramazan’ın Vazgeçilmez Tartışma Konusu: Nihat Hatipoğlu Ne Kadar Ücret Alıyor – Haberler

Kim tarafından yapıldığı bilinmeyen, ancak Nihat Hatipoğlu hayranları tarafından paylaşılan bir açıklamada ünlü ilahiyatçının iftar ve sahur programlarına karşılık 80 bin TL aldığı belirtiliyor. – son dakika, haber, haberler

29 Mayıs 2017 - 17:08 'de eklendi
Ramazan’ın Vazgeçilmez Tartışma Konusu: Nihat Hatipoğlu Ne Kadar Ücret Alıyor – Haberler

Her Ramazan olduğu gibi bu Ramazan’da ekranda boy gösteren ilahiyatçıların ne kadar para aldıkları yeniden tartışma konusu oldu. Özellikle ATV ekranlarında izleyici ile buluşan Nihat Hatipoğlu’nun aldığı parayla ilgili sosyal medyada farklı iddialar ortaya atılıyor. Kimi 500 bin TL, kimi 600 bin TL, kimi de olayı daha da abartarak 1 milyon TL aldığını söylüyor.

SON İDDİA: 80 BİN TL ALIYOR

Sosyal medyada kim tarafından yapıldığı bilinmeyen, ancak Nihat Hatipoğlu hayranları tarafından paylaşılan bir açıklamaya göre; ünlü ilahiyatçı iftar ve sahur programlarına karşılık 80 bin TL alıyor.

“HOCAMIZ HAYIR İŞLERİ YAPIYOR”

30 gün boyunca bu paraya çalışan Hatipoğlu hakkında yapılan karalama kampanyalarını sert sözlerle eleştiren hayranları “Hocamız buradan aldığı parayla da hayır işleri yapıyor” şeklinde yorumlarda bulunuyor.

KANAL YÖNETİMİ SESSİZ

Uzun süredir tartışılan konuyla ilgili kanal yönetiminden henüz bir açıklama yapılmış değil…

Etiketler :
İLGİLİ HABERLER