Magazzin – En son magazin haberleri

Poyraz Karayel 51.Bölüm fragmanı yayınlandı

Kanal D’nin sevilen dizisi Poyraz Karayel 51.Bölüm fragmanı yayınlandı.Kanal D’nin fenomen dizisi Poyraz Karayel’de heyecan fırtınası tüm hızıyla sürmeye devam ediyor. Başrollerinde  İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu ve Musa Uzunlar’ın rol aldığı dizi Çarşamba akşamına adeta damga vurmuş durumda. İkilinin aşkı dizinin fenomen olmasında önemli etken olsa da senaryosu da dizinin buralara gelmesinde önemli etken oldu. […]

28 Mart 2016 - 22:32 'de eklendi
Poyraz Karayel 51.Bölüm fragmanı yayınlandı

Kanal D’nin sevilen dizisi Poyraz Karayel 51.Bölüm fragmanı yayınlandı.Kanal D’nin fenomen dizisi Poyraz Karayel’de heyecan fırtınası tüm hızıyla sürmeye devam ediyor. Başrollerinde  İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu ve Musa Uzunlar’ın rol aldığı dizi Çarşamba akşamına adeta damga vurmuş durumda.

İkilinin aşkı dizinin fenomen olmasında önemli etken olsa da senaryosu da dizinin buralara gelmesinde önemli etken oldu.

Sevilen dizinin son bölümünde neler yaşanacak?

Bahri’lerin eline düşen Adil yolun sonuna gelmiştir. Bahri, Adil’i en korktuğu şekilde öldürmeye karar verir; canlı canlı toprağa gömerek…

fft99_mf6553685

Ama bu Adil için gerçekten bir son olacak mıdır?

Poyraz ve Ayşegül nihayet normal bir hayata dönüyor olmanın mutluluğu içindedir. Fakat çok romantik başlayan geceleri hastanede biter, üstelik hastanede hiç beklenmedikleri kişilerle karşılaşacaklardır.

Neşet ise herkesten gizlediği planında adım adım ilerlemeye devam eder. Planının şimdiki aşamasında hedefindeki isim Sadreddin’dir… Peki planının asıl amacı nedir?

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER