Magazzin – En son magazin haberleri

Patlamada ölen Ozancan Akkuş kimdir?

Ankara’daki patlamada yaşamını yitiren Ozancan Akkuş, ODTÜ Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Fakültesi 1. sınıf öğrencisiydi. Ankara’da dün akşam meydana gelen patlama 37 vatandaşımızın yaşamını yitirmesine neden oldu. Yaşanan acının tarifi elbette tarifi yoktu. 37’i canın yaşamını yitirdiği bu patlamada bir de ODTÜ Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Fakültesi 1. sınıf öğrencisi olan Ozancan Akkuş’ta yaşamını yitirdi. Gaziantepli olan […]

28 Mart 2016 - 21:38 'de eklendi
Patlamada ölen Ozancan Akkuş kimdir?

Ankara’daki patlamada yaşamını yitiren Ozancan Akkuş, ODTÜ Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Fakültesi 1. sınıf öğrencisiydi.

Ankara’da dün akşam meydana gelen patlama 37 vatandaşımızın yaşamını yitirmesine neden oldu.

Yaşanan acının tarifi elbette tarifi yoktu. 37’i canın yaşamını yitirdiği bu patlamada bir de ODTÜ Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Fakültesi 1. sınıf öğrencisi olan Ozancan Akkuş’ta yaşamını yitirdi.

Gaziantepli olan Akkuş, Ankara’ya eğitimini sürdürmek için gelmişti. İlk tercihi ODTÜ Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Fakültesi olan Akkuş, bölümü kazanmış ve 1.sınıftaydı.

image

Onun acıklı öykülerinden biri de hem genç yaşta hain saldırıda yaşamını yitirmesi olurken hem de daha önceden Ankara Gar’ında gerçekleştirilen hain terör saldırısında da arkadaşını kaybetmişti.

O YAZISI BİNLERCE KİŞİ TARAFINDAN PAYLAŞILDI

Akkuş’un yakın arkadaşı Ali Deniz’in de 10 Ekim Ankara Garı saldırısında hayatını kaybettiği öğrenildi.

Akkuş’un yakın arkadaşının ölümün ardından 10 Ekim’de sosyal paylaşım hesabından yazdığı “Ankara’da okuyabilmekti en büyük hayali, nerden bilecekti ki?” iletisi ise binlerce kişi tarafından paylaşıldı.

10 Ekim’de arkadaşını kaybeden Akkuş, ne yazık ki dün akşam gerçekleştirilen hain saldırıda yaşamını yitirdi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER