Magazzin – En son magazin haberleri

Paramparça 55.Bölüm fragmanı yayınlandı mı? 29 Şubat

Star Tv’nin sevilen dizisi 55.Bölüm fragmanı yayınlandığı andan itibaren sitemizde yer alacaktır.Star Tv’nin ilgi odağı dizisi Paramparça’da heyecan devam ediyor. Nurgül Yeşilçay’ın ayrıldığı dizi reytingleri düşeceği beklenirken pekte beklendiği gibi olmadı açıkçası. Başrollerinde Şükran Ovalı, Erkan Petekkaya, Ebru Özkan gibi isimlerin yer aldığı dizinin yönetmenlik koltuğunda ise Cevdet Mercan ve Altan Dönmez oturuyor. Kavuşmaları kadar […]

28 Mart 2016 - 21:49 'de eklendi
Paramparça 55.Bölüm fragmanı yayınlandı mı? 29 Şubat

Star Tv’nin sevilen dizisi 55.Bölüm fragmanı yayınlandığı andan itibaren sitemizde yer alacaktır.Star Tv’nin ilgi odağı dizisi Paramparça’da heyecan devam ediyor. Nurgül Yeşilçay’ın ayrıldığı dizi reytingleri düşeceği beklenirken pekte beklendiği gibi olmadı açıkçası.

Başrollerinde Şükran Ovalı, Erkan Petekkaya, Ebru Özkan gibi isimlerin yer aldığı dizinin yönetmenlik koltuğunda ise Cevdet Mercan ve Altan Dönmez oturuyor.

Kavuşmaları kadar ayrılmaları da imkansız olan insanların hikayesini konu edinen dizide Büyük, paramparça bir aşk hikayesi… Ayrı dünyalara ait olan iki insan, ne kavuşmaları ne de ayrılmaları mümkün… İki kaza ile yoları hiçbir zaman ayrılmayacak şekilde kesişen 6 kişi…

Bambaşka hayallere ve hayatlara yürürken yolları birleşecek ve sonsuza kadar ayrılmaz bağlarla birbirine bağlanacaklar… Çok zor ekonomik şartlarda 14 yaşındaki kızını yetiştirmeye çalışan Gülseren, görümcesi ile yaşamaktadır.

paramparça 55.bölüm fragmanı

Yaşadıkları küçük dünyayı zorlayacak hevesleri olan 14 yaşındaki kızıyla baş etmeye çalışırken hayatı bir anda tepetaklak olur.

Genç kadın, kendisini yıllar önce terk eden kocasıyla boşanma işlemlerini yürütürken, yağmurlu bir günde, travmatik bir olay sonucunda Cihan ile karşılaşır. Cihan, evli ve iki çocuk sahibi bir adamdır. İyi bir baba, cesur bir işadamı, mutsuz bir erkektir.

15 yıl arayla gelen iki kaza ile, iki kadın bir erkek ve üç çocuğun hayatı ve kaderleri hiç beklemedikleri, üstüne üstlük aşılması mümkün olmayan bir şekilde sonsuza kadar birbirlerine bağlanacaktır. Ortadaki soru cevapsız, çözüm imkansızdır.

PARAMPARÇA DİZİSİNİN ‘SOUNDTRACK’İ ÇIKTI

Star Tv’nin sevilen dizisinin birinci sezonunda yer alan orijinal dizi müzikleri dizi hayranlarıyla buluşuyor.

Çok sayıda değerli söz yazarı, besteci ve müzisyenin imzasını taşıyan albümdeki şarkıları ise, yine albümde söz yazarı ve besteci olarak imzaları bulunan Ayşe Önder, Ümit Önder, Murat Başaran (Mayki) ve ünlü sanatçı İntizar seslendiriyor.

ERKAN PETEKKAYA SÜRPRİZİ

İntizar’ın yorumuyla milyonlarca kişi tarafından dinlenen ‘Su Gibi Gözlerin’ adlı şarkının içinde dizinin başrol oyuncusu Erkan Petekkaya da bir şiir seslendiriyor. Şiirin söz yazarı ise, aynı zamanda dizinin birinci sezonunun yönetmeni de olan Cevdet Mercan.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER