Magazzin – En son magazin haberleri

Öykü Gürman ve Yavuz Bingöl neden boşanıyor?

Şarkıcı Öykü Gürman ile Yavuz Bingöl neden boşanıyor. Herkesin birbirine sorduğu bu soru yanıtını buldu. Öykü Gürman ile Yavuz Bingöl’ün boşanma kararı, geçtiğimiz hafta magazin dünyasının gündemine oturmuştu. Yaklaşık 3 yıllık birlikteliğin ardından 4 Ağustos 2015 tarihinde evliliğe giden aşk, son noktaya doğru gidiyor. Öykü Gürman, geçtiğimiz hafta Yavuz Bingöl’e boşanma davası bile açtı. Posta’da […]

28 Mart 2016 - 23:23 'de eklendi
Öykü Gürman ve Yavuz Bingöl neden boşanıyor?

Şarkıcı Öykü Gürman ile Yavuz Bingöl neden boşanıyor. Herkesin birbirine sorduğu bu soru yanıtını buldu.

Öykü Gürman ile Yavuz Bingöl’ün boşanma kararı, geçtiğimiz hafta magazin dünyasının gündemine oturmuştu. Yaklaşık 3 yıllık birlikteliğin ardından 4 Ağustos 2015 tarihinde evliliğe giden aşk, son noktaya doğru gidiyor. Öykü Gürman, geçtiğimiz hafta Yavuz Bingöl’e boşanma davası bile açtı.

Posta’da yer alan habere göre Öykü Gürman ile Yavuz Bingöl’ün boşanma sebebi, Bingöl’ün bir türlü bitmek bilmeyen iş seyahatleri. Hafta sonları da dahil olmak üzere iş nedeniyle sürekli Kıbrıs’ta olan Bingöl, Gürman’ı en sonunda çıldırmasına neden oldu. Geçtiğimiz gafta başlayan kavga, geçtiğimiz hafta boşanma davasına kadar geldi.

Daha önce iki evlilik yapan Yavuz Bingöl’ün iki de kızı bulunuyor.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER