Magazzin – En son magazin haberleri

Oya Aydoğan’ın mirası şaşırttı

Aort yırtılması nedeniyle kaldırıldığı hastanede yaşamını yitiren Yeşilçam’ın unutulmaz oyuncularından Oya Aydoğan dün yaşamını yitirdi. Aydoğan, yarın gerçekleştirilecek cenaze töreninin ardından, isteği üzerine Ulus Mezarlığı’nda toprağa verilecek. Yeşilçam’ın en ünlü isimlerinden olan Oya Aydoğan, mirasını yakın bir zamanda verdiği ropörtajda açıklamıştı. Yeşilçam’dan kazandıkları ile sadece Ulus’taki daireyi satın alabildiğini söyleyen Aydoğan, parasının geri kalanını da […]

16 Mayıs 2016 - 14:30 'de eklendi
Oya Aydoğan’ın mirası şaşırttı

Aort yırtılması nedeniyle kaldırıldığı hastanede yaşamını yitiren Yeşilçam’ın unutulmaz oyuncularından Oya Aydoğan dün yaşamını yitirdi. Aydoğan, yarın gerçekleştirilecek cenaze töreninin ardından, isteği üzerine Ulus Mezarlığı’nda toprağa verilecek.

29

Yeşilçam’ın en ünlü isimlerinden olan Oya Aydoğan, mirasını yakın bir zamanda verdiği ropörtajda açıklamıştı. Yeşilçam’dan kazandıkları ile sadece Ulus’taki daireyi satın alabildiğini söyleyen Aydoğan, parasının geri kalanını da antika eşyalara yatırdığını anlatmıştı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER