Magazzin – En son magazin haberleri

Oryantal didem Sibel Can’a sert çıktı!

Kıbrıs’ta bir otelde sahne alan Sibel Can’ın kendisini kadrodan çıkardığını belirten Oryantal Didem, “İnsanların ekmek paralarıyla oynamayın” diye sert çıktı.

08 Temmuz 2016 - 15:04 'de eklendi
Oryantal didem Sibel Can’a sert çıktı!

Bayramda Kıbrıs’ta bir otelde sahne alan Sibel Can’ın, otel yönetimiyle konuşup kadrosunda bulunan oryantal Didem’i programda çıkarttığı iddia edildi.

SOSYAL MEDYADAN ATEŞ PÜSKÜRDÜ

Sibel Can, bayramın ikinci günü Kıbrıs’taki Cratos Premium Otel’de sahne aldı. Hayranlarına unutulmaz bir gece yaşatan Can’ın, konser öncesinde sahne alacak olan Oryantal Didem’i kadrodan çıkardığı iddia edildi. Gecenin assolisti olan ünlü sanatçının ekmeğiyle oynadığını savunan Didem Kınalı, sosyal medyadan Can’a ateş püskürdü.

Oryantal Didem, “Bir zamanlar benim gibi oryantallik yapan sanatçılar, artık kadrolarında dansöz istemiyormuş. Tatlıses ile çalışırken beni çok sevdiklerini söylüyorlardı, ne değişti! İnsanların ekmek paralarıyla oynamayın. ‘Ne oldum değil, ne olacağım’ deyin. Rabbim ‘Neyle gelirsen gel kul hakkıyla gelme’ demiş. Ben asla geldiğim yeri unutmam!” ifadelerini kullandı.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER