Magazzin – En son magazin haberleri

Oruç tutmuyor iması Mustafa Ceceli’yi çıldırttı!

Mustafa Ceceli, sosyal medya hesabından kendisine “Oruç tutmuyor” diyen takipçisine adeta ateş püskürdü. Ceceli, geçtiğimiz günlerde ailesini ziyarete gitmiş ve çektiği fotoğrafları da Instagram hesabından takipçileriyle paylaşmıştı. Bir sosyal medya kullanıcısının ünlü sanatçının paylaşımlarını oruç tutmuyormuş gibi gösterdi. Mustafa Ceceli, o takipçisine Twitter hesabı üzerinden fena çıkıştı. İşte Mustafa Ceceli’nin o sert mesajları; “ Bir […]

28 Haziran 2016 - 16:03 'de eklendi
Oruç tutmuyor iması Mustafa Ceceli’yi çıldırttı!

Mustafa Ceceli, sosyal medya hesabından kendisine “Oruç tutmuyor” diyen takipçisine adeta ateş püskürdü.

Ceceli, geçtiğimiz günlerde ailesini ziyarete gitmiş ve çektiği fotoğrafları da Instagram hesabından takipçileriyle paylaşmıştı. Bir sosyal medya kullanıcısının ünlü sanatçının paylaşımlarını oruç tutmuyormuş gibi gösterdi. Mustafa Ceceli, o takipçisine Twitter hesabı üzerinden fena çıkıştı.

İşte Mustafa Ceceli’nin o sert mesajları;

“ Bir tane şerefsiz, 5 yaşında oğlumun yemeğini koyup bana ‘ oruç tutmuyor ‘ demiş. Allah’ından bul soysuz! Yazdım anlamadınız bir daha yazayım, bunlara hayvan demek hayvana hakarettir. Ben Allah’a hesabımı veririm yüz aklığıyla ama iftira atan sonsuza kadar cehennem çukurunun misafiri… Kurtarıcısız. Gözünüz dönmüş kansızlar!”

resim-203646TK

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER