Magazzin – En son magazin haberleri

Olmaz böyle şey… Hüsnü Çoban cenaze töreni için 50 bin kişi!

Kanal D’nin sevilen dizisi Arka Sokaklar, Hüsnü Çoban öldü mü sorusuyla çalkalanıyor. Öyle ki; Hüsnü Çoban cenaze töreni için Facebook’ta bir etkinlik sayfası bile oluşturuldu. Kanal D’de yayınlanan Arka Sokaklar dizisi tam 11 sezondur aynı heyecanla devam ediyor. Cuma akşamları gösterilen dizi, kimi zaman replikleriyle sosyal medyada ‘alay’ konusu da olsa geniş bir hayran kitlesine […]

21 Nisan 2016 - 23:16 'de eklendi
Olmaz böyle şey… Hüsnü Çoban cenaze töreni için 50 bin kişi!

Kanal D’nin sevilen dizisi Arka Sokaklar, Hüsnü Çoban öldü mü sorusuyla çalkalanıyor. Öyle ki; Hüsnü Çoban cenaze töreni için Facebook’ta bir etkinlik sayfası bile oluşturuldu.

Kanal D’de yayınlanan Arka Sokaklar dizisi tam 11 sezondur aynı heyecanla devam ediyor. Cuma akşamları gösterilen dizi, kimi zaman replikleriyle sosyal medyada ‘alay’ konusu da olsa geniş bir hayran kitlesine sahip. Özellikle Twitter ahalisinin aşinası olduğu “Rıza baba” replikleri, sitenin vazgeçilmezlerinden.

Arka Sokaklar’da geçtiğimiz hafta Özgür Ozan’ın hayat verdiği Hüsnü Çoban karakteri vuruldu. Hüsnü Çoban’ın akıbetinin henüz ne olacağı bilinmezken, hayranları Facebook’ta ‘cenaze’ etkinliği bile oluşturdu. Sosyal medyada bir anda virüs gibi yayılan cenaze etkinliği için şimdiden 50 binden fazla Hüsnü Çoban hayranı ‘katılıyorum’ seçeneğini işaretledi.

husnucobancenaze

Yarın saat 14.00’te İstanbul’daki Karacaahmet Mezarlığı’nda gerçekleştirileceği belirtilen cenaze törenine ‘gitmeyi planlayan’ların sayısı ise 30 bini aşmış durumda.

HÜSNÜ ÇOBAN ÖLDÜ MÜ?

Hayranlarının ‘cenaze’ etkinliği bile düzenlediği Hüsnü Çoban’ın durumu ise yarın akşam yayınlanacak yeni bölümle ortaya çıkacak. Arka Sokaklar’ın yeni bölümü yarın akşam saat 20.00’de Kanal D’de ekranlara gelecek.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER