Magazzin – En son magazin haberleri

Nurgül Yeşilçay’ı bi tek Alina Boz ziyaret etti

Paramparça dizisinin genç oyuncusu Alina Boz, daha önceden diziden ayrılan Nurgül Yeşilçay’ı ziyaret etti.Star TV’nin sevilen dizisi Paramparça’nın genç oyuncusu Alina Boz, diziden ayrılan Nurgül Yeşilçay’ı ziyaret etti. Daha önce dizinin setinde yaşanan krizden dolayı 52.Bölümde diziye veda eden Yeşilçay’ı dizi ekibinden daha önce hiç kimse ziyaret etmemişti. Hatta set ekibinin verdiği veda yemeğine hiçbir […]

28 Mart 2016 - 1:02 'de eklendi
Nurgül Yeşilçay’ı bi tek Alina Boz ziyaret etti

Paramparça dizisinin genç oyuncusu Alina Boz, daha önceden diziden ayrılan Nurgül Yeşilçay’ı ziyaret etti.Star TV’nin sevilen dizisi Paramparça’nın genç oyuncusu Alina Boz, diziden ayrılan Nurgül Yeşilçay’ı ziyaret etti. Daha önce dizinin setinde yaşanan krizden dolayı 52.Bölümde diziye veda eden Yeşilçay’ı dizi ekibinden daha önce hiç kimse ziyaret etmemişti.

Hatta set ekibinin verdiği veda yemeğine hiçbir oyuncunun katılmaması da dikkatlerden kaçmamıştı.

İlk ziyaret Alina Boz’dan geldi

Tüm bu gelişmelerin üzerine ünlü oyuncuyu ilk ziyaret eden isim ise Alina Boz oldu. Yeşilçay ise Boz’un bu ziyaretinden oldukça memnun kaldı.

Boz ile selfie çekilen Yeşilçay, paylaştığı fotoğrafın altına “Amanda kimler gelmiş kimler!! Canımın içi gelmiş” notunu paylaştı.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER