Magazzin – En son magazin haberleri

Nur Yerlitaş makyajsız hali ile sosyal medyanın gündeminde

İşte Benim Stilim programının sevilen sunucusu Nur Yerlitaş makyajsız hali ile sosyal medyanın gündemine oturdu. Ünlü modacı Barbaros Şansal, Nur Yerlitaş’ın makyajsız halini Twitter’daki hesabından paylaştı. Fotoğrafa “Türkiye’nin diğer yüzü” notunu düşen Şansal’ın bu paylaşımı Nurella’yı bir hayli kızdıracak gibi duruyor. Bir dönem Nur Yerlitaş’la araları oldukça iyi olan ikilinin uzun bir süredir küs oldukları […]

28 Mart 2016 - 0:59 'de eklendi
Nur Yerlitaş makyajsız hali ile sosyal medyanın gündeminde

İşte Benim Stilim programının sevilen sunucusu Nur Yerlitaş makyajsız hali ile sosyal medyanın gündemine oturdu.

Ünlü modacı Barbaros Şansal, Nur Yerlitaş’ın makyajsız halini Twitter’daki hesabından paylaştı. Fotoğrafa “Türkiye’nin diğer yüzü” notunu düşen Şansal’ın bu paylaşımı Nurella’yı bir hayli kızdıracak gibi duruyor.

nur yerlitas - barbaros sansal

Bir dönem Nur Yerlitaş’la araları oldukça iyi olan ikilinin uzun bir süredir küs oldukları biliniyordu. Barbaros Şansal, Nur Yerlitaş’ın jüri üyesi olduğu İşte Benim Stilim programı hakkında bir röportajında, “Moda adına hiçbir şey yok orada. Ne tarih, ne tekstil ne de tasarım. Varsa yoksa bacak, dekolte ve 9.99 polyester çaputlar üzerinden bir karmaşa!” ifadelerini kullanmıştı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER