Magazzin – En son magazin haberleri

Nejat İşler’e doğum gününde beraat kararı

Geçirdiği rahatsızlığın ardından yerleştiği Bodrum Gümüşlük’te Gümüşlükspor’un başkanlığını yapan ünlü sanatçı Nejat İşler, maç sırasında taraftarlara cop salladıkları için tartıştığı jandarmaların şikayeti üzerine hakkında açılan davadan beraat etti. 25 Ekim 2015 günü, Gümüşlükspor’un Yeniköy Termikspor ile oynadığı futbol maçında jandarma ekipleriyle tartışan Nejat İşler’in 2 yıla kadar hapis cezasına çarptırılması isteniyordu. Türk Ceza Kanunu’nun 125. […]

28 Mart 2016 - 12:34 'de eklendi
Nejat İşler’e doğum gününde beraat kararı

Geçirdiği rahatsızlığın ardından yerleştiği Bodrum Gümüşlük’te Gümüşlükspor’un başkanlığını yapan ünlü sanatçı Nejat İşler, maç sırasında taraftarlara cop salladıkları için tartıştığı jandarmaların şikayeti üzerine hakkında açılan davadan beraat etti.

25 Ekim 2015 günü, Gümüşlükspor’un Yeniköy Termikspor ile oynadığı futbol maçında jandarma ekipleriyle tartışan Nejat İşler’in 2 yıla kadar hapis cezasına çarptırılması isteniyordu. Türk Ceza Kanunu’nun 125. maddesi uyarınca hakkında dava açılan Nejat İşler, doğum günü olan 29 Şubat’ta görülen davada suçsuz bulunarak beraat etti.

Davanın ardından açıklama yapan İşler’in avukatı Göray Karadut, “Başkanımız, amatör ruhu, sporun birleştiriciliğini savunduğu bu sezondan, alnının akı ve yarasıyla çıkmıştır” ifadelerini kullandı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER