Magazzin – En son magazin haberleri

Murat Dalkılıç’ın Dansçısıyla Konuşmaları Çıkan Rus Şarkıcı: Her şey Doğru – Haberler

Ünlü popçu Murat Dalkılıç’ın dansçısı Ömer Yeşilbaş ile cinsel içerikli yazışmalar yaptığı iddia edilen Rus şarkıcı Tasha ilk kez konuştu ve “her şey doğru“ dedi. – son dakika, haber, haberler

05 Nisan 2017 - 19:23 'de eklendi
Murat Dalkılıç’ın Dansçısıyla Konuşmaları Çıkan Rus Şarkıcı: Her şey Doğru – Haberler

Geçtiğimiz haftalarda Murat Dalkılıç’ın baş dansçısı Ömer Yeşilbaş’ın, Rusya’da şarkıcılık yapan Tasha ile cinsel içerikli mesajlaşmalarda bulunduğu iddia edilmişti. Sözcü’nün ortaya çıkardığı yazışmaların ardından Yeşilbaş hesabın sahte olduğunu iddia etmiş, ünlü popçu Dalkılıç ise baş dansçısıyla olan iş ilişkisinin bittiğini açıklamıştı.

SORULARI YANITLADI

Söz konusu yazışmaların taraflarından olan Tasha, kameraların karşısına geçti. Mesajların doğru olduğunu öne süren şarkıcı, muhabirlerin sorularını yanıtladı.

“HER ŞEY DOĞRU”

Tasha: Yaşananlar karşısında şok oldum. Ömer’le tanışalı 1,5 sene oldu ancak bu kötü mesajlaşma yeni oldu. Önce her şey çok iyi gitti çok iyi konuştuk.

Muhabir: Ömer Bey hesabın sahte olduğunu ifade etti.

Tasha: Hayır, her şey doğrudur. Onun telefonunu aldım ve biz uzun süre konuştuk. Şimdi kalkmış hesabın sahte olduğunu söylüyor.

Muhabir: Murat Dalkılıç’la tanışıyor musun?

Tasha: Gördüm, ancak bizzat tanışma fırsatım olmadı.

Muhabir: Çıkan haberler sonrasında kendisi ya da Murat Bey’in menajeri sizi aradı mı?

Tasha: O taraftan arayan olmadı ancak Türkiye’den çok sayıda insandan haklı olduğuma dair destek mesajları aldım.

YAZIŞMALARI GÖSTERDİ

Rus şarkıcı, bu açıklamalarının ardından Ömer Yeşilbaş ile yaptığı yazışmaları muhabirlere gösterdi. Ve haklı olduğunu iddia etti.

MURAT DALKILIÇ “KOMPLO” DEMİŞTİ

Murat Dalkılıç konuyla alakalı şu açıklamayı yapmıştı: “Mesajların doğruluğunun ispatlanması için sosyal medya uzmanları ve avukatlar devrede. Ömer 15 yıllık arkadaşım, yargısız infaz yapmak istemiyorum. Ama bu konu beni ve ailemi çok üzdü. Açıkçası bana karşı bir komplo var. Türkiye’de en fazla siber saldırıya uğrayan sanatçılar arasındayım.”

İşte o yazışmalardan bir kesit;

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER