Magazzin – En son magazin haberleri

Muhteşem Yüzyıl Kösem 17.Bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Star TV’nin fenomen dizi Muhteşem Yüzyıl Kösem 17.Bölüm fragmanı yayınlandığı andan itibaren sizlerle olacak. Star TV’de daha önceden Muhteşem Yüzyıl’ın reyting rekortmeni olmasının ardından çekimlerine başlanan Muhteşem Yüzyıl Kösem’de heyecan fırtınası tüm hızıyla sürüyor. Başrollerinde Beren Saat, Hülya Avşar, Kadir Doğulu gibi yıldız isimlerin rol aldığı dizinin yönetmenlik koltuğunda ise Mert Baykal ve Yağız Alp […]

28 Mart 2016 - 21:52 'de eklendi
Muhteşem Yüzyıl Kösem 17.Bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Star TV’nin fenomen dizi Muhteşem Yüzyıl Kösem 17.Bölüm fragmanı yayınlandığı andan itibaren sizlerle olacak.

Star TV’de daha önceden Muhteşem Yüzyıl’ın reyting rekortmeni olmasının ardından çekimlerine başlanan Muhteşem Yüzyıl Kösem’de heyecan fırtınası tüm hızıyla sürüyor.

Başrollerinde Beren Saat, Hülya Avşar, Kadir Doğulu gibi yıldız isimlerin rol aldığı dizinin yönetmenlik koltuğunda ise Mert Baykal ve Yağız Alp Akaydın oturuyor.

Osmanlı İmparatorluğu’nun en kudretli kadınlarından I. Ahmed’in nikahlı eşi, 4.Murad ve Sultan İbrahim’in annesi, 4.Mehmed’in de büyük annesi olan Kösem Sultan’ın hayatı etrafında kurgulanan dizi ilk olarak Fransa’nın Cannes şehrinde düzenlenen MIPCOM Fuarı’nda tanıtılmıştır.

image

Muhteşem Yüzyıl Kösem’in ilk bölümleri Yunanistan’ın Sakız Adası’nda çekildi.

Peki sevilen dizinin yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak? Merakla beklediğiniz bu soruların cevabı, 17.Bölüm fragmanı yayınlandığı andan itibaren sizlerle olacak.

Sevilen dizinin son bölümünde neler yaşandı?

Safiye kendisini bekleyen sona doğru yürürken, şehzade Mustafa’nın odasına giren cellatları büyük bir sürpriz beklemektedir.

image

Kösem ise en büyük düşmanını alt etmiştir. Ancak yeni bir savaş onu beklemektedir.

Kösem’in haremdeki gücünden rahatsız olan Handan, Kösem’in karşısına çıkar.

Sultan Ahmed’in sadaret mührünü kime vereceği merak konusu olur. Handan Sultan, Derviş’in vezir-i azam olmasını isterken, Kösem ise Kuyucu Murad Paşa’yı desteklemektedir.

Handan’ı takip eden Menekşe, hanedanı derinden sarsacak bir sırra tanık olur.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER