Magazzin – En son magazin haberleri

Müge Anlı 23 Şubat ne yaşanacak? Müge Anlı canlı izle

Atv’nin fenomen programı Müge Anlı’da heyecan fırtınası devam ediyor.Binlerce kişinin kayıplarını bulan, faili meçhul cinayetleri aydınlatan Müge Anlı, yine birçok sorunu çözmek için ekranlara geliyor. Gündüz kuşağının tartışmasız birincisi Müge Anlı, ATV ekranında hafta içi her sabah 10:00’da ATV ekranında yayınlanmaya devam ediyor. Sadece Türkiye’de değil dünyanın bir çok ülkesinde soluk soluğa izlenen Müge Anlı […]

28 Mart 2016 - 21:55 'de eklendi
Müge Anlı 23 Şubat ne yaşanacak? Müge Anlı canlı izle

Atv’nin fenomen programı Müge Anlı’da heyecan fırtınası devam ediyor.Binlerce kişinin kayıplarını bulan, faili meçhul cinayetleri aydınlatan Müge Anlı, yine birçok sorunu çözmek için ekranlara geliyor.

Gündüz kuşağının tartışmasız birincisi Müge Anlı, ATV ekranında hafta içi her sabah 10:00’da ATV ekranında yayınlanmaya devam ediyor.

Sadece Türkiye’de değil dünyanın bir çok ülkesinde soluk soluğa izlenen Müge Anlı ile Tatlı Sert çok daha güçlü, çok daha dinamik dönüyor.

Araştırmacı-gazeteci, 9’uncu yılında da yine birbirinden çarpıcı konular ve uzman ekibiyle izleyicilerini atv ekranlarına kilitliyor.

Müge Anlı canlı izlemek için tıklayın

Bugüne kadar 55 faili meçhul cinayetin aydınlandığı, 1452 kişinin aileleriyle buluştuğu program bu yıl da çok konuşulacak.

müge anlı 23 şubat

EVLENME PROGRAMLARINA ÇOK SERT TEPKİ

ATV ekranında hafta içi her sabah saat 10:00’da ekranlara gelen program, canlı yayınında evlenme programlarına çok sert tepki gösterdi. Programın sunucusu, o kadar sinirlendi ki ‘Bir çarpacaksın bir de yer çarpacak’ sözleriyle ne kadar tepkili olduğunu ortaya koydu.

‘SAÇIMI BAŞIMI YOLMAK İSTİYORUM’

ATV’nin fenomen programında bugün oldukça ilginç bir olay yaşandı. Güzel sunucu, evlenme programlarıyla ilgili adeta açtı ağzını yumdu gözünü.

Sunucu “Kim ne derse desin aslında izleyip bir hayatı da görmek lazım. İnanılmaz hayat var saçımı başımı yolmak istiyorum” diyerek 45 yaşında 5 çocuklu bir annenin 35-40 yaşlarında biriyle evlenmek istemesine ve bunun gibi birçok gelin adayının saçma isteklerine canlı yayında isyan etti.

18 YIL SONRA ANNESİYLE KAVUŞTU

Geçtiğimiz gün yayınlanan programında Umutcan (18) annesi Ayşegül Hanıma canlı yayında kavuştu. İzleyenlerin gözyaşlarını tutamadığı kavuşmada anne oğul uzun süre birbirinden ayrılamadı.
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER