Magazzin – En son magazin haberleri

Meryem Uzerli’nin yeni sevgilisi

Son dizisiyle hayal kırıklığı yaratan Meryem Uzerli, yeni sevgilisi ile birlikte ilk kez görüntülendi. İşte kaybedip, aşkta kazanan güzel oyuncu, dün gece magazincilere yakalandı. Meryem Uzerli, yaklaşık olarak altı aydır işadamı Alp Özcan’la bir birliktelik yaşıyor. Etiler’deki Fenix’te dün gece geç saatlere kadar eğlenen ikili, kapıda paparazzilerin olduğunu bildikleri halde, mekandan el ele çıktı. İlk […]

04 Nisan 2016 - 23:02 'de eklendi
Meryem Uzerli’nin yeni sevgilisi

Son dizisiyle hayal kırıklığı yaratan Meryem Uzerli, yeni sevgilisi ile birlikte ilk kez görüntülendi. İşte kaybedip, aşkta kazanan güzel oyuncu, dün gece magazincilere yakalandı.

Meryem Uzerli, yaklaşık olarak altı aydır işadamı Alp Özcan’la bir birliktelik yaşıyor. Etiler’deki Fenix’te dün gece geç saatlere kadar eğlenen ikili, kapıda paparazzilerin olduğunu bildikleri halde, mekandan el ele çıktı.

İlk kez görüntülenen ikilinin rahat tavırları dikkatlerden kaçmazken, soruları yanıtsız bırakıp evlerinin yolunu tuttular. Uzerli ve Özcan daha önce bir kez daha gazetecilere yakalanmışlardı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER