Memeleri kadraja al, ama yavru aslana dokunma! « Magazzin – En son magazin haberleri
Magazzin – En son magazin haberleri

Memeleri kadraja al, ama yavru aslana dokunma!

TV8’de ekrana gelen Rising Star yarışmasında canlı yayın kazası yaşanmıştı. Özgül Yaman Soyuak adlı yarışmacı sahnedeyken rejinin ”Memeleri kadraja alalım” talimatı ekrana yansımıştı. Cumhuriyet yazarı Tayfun Atay olayla ilgili carpıcı bir yazı kaleme aldı. İşte o yazı: Acun Ilıcalı yapımı “Rising Star Türkiye”deki “Memeleri kadraja alalım” patlağı da böylesi televizüel büyü-bozumuna tanık olduğumuz nadir anlardan biridir. […]

15 Temmuz 2016 - 17:20 'de eklendi
Memeleri kadraja al, ama yavru aslana dokunma!

TV8’de ekrana gelen Rising Star yarışmasında canlı yayın kazası yaşanmıştı. Özgül Yaman Soyuak adlı yarışmacı sahnedeyken rejinin ”Memeleri kadraja alalım” talimatı ekrana yansımıştı. Cumhuriyet yazarı Tayfun Atay olayla ilgili carpıcı bir yazı kaleme aldı.

İşte o yazı:

Acun Ilıcalı yapımı “Rising Star Türkiye”deki “Memeleri kadraja alalım” patlağı da böylesi televizüel büyü-bozumuna tanık olduğumuz nadir anlardan biridir. Ve olan bitenin Okan’ın dediği gibi aslında alan da farkında, satan da farkında olduğu için bunu fazla büyütmeye de gerek yoktur.

Üstelik Acun Ilıcalı cenahında bunun çok ötesinde vuku bulmuş örnekler vardır. Hem de illüzyonun dağılmasına geri plânda bir isimsiz yönetmenin değil, şovun göz bebeği Acun’un vesile olduğu vakalardır bunlar.

Bunların bir tanesi Acun’un “Firarda” olduğu günlere ait.

Malûm, daha önce de yazmıştık, Acun Ilıcalı ikiye ayrılır; “Firarda-Acun” ve “Survivor-Acun” diye…

Acun Ilıcalı’nın televizyon-eğlence-şov (MESH) evrenine küresel açılımının başlangıcını oluşturan “Acun Firarda”ların biri, ilginç bir yayıncılık kazasına sahne olur.

Acun yine dünyanın en “spektaküler” turistik sahillerinden birindedir. Kumsalda sere serpe güneşlenen bikinili kızlarla röportaj peşinde koşmaktan yorulmuş, seyircisi de bu görüntülere doymuş olsa gerek ki programda “teneffüs-arası” niyetine  bir yavru-aslan muhabbeti karşımıza çıkar.

Yazının devamı için tıklayın

İLGİLİ HABERLER