Melania Trump, Güneşin Altında 2+1 Ev Fiyatındaki Ceketiyle Hava Attı – Haberler « Magazzin – En son magazin haberleri
Magazzin – En son magazin haberleri

Melania Trump, Güneşin Altında 2+1 Ev Fiyatındaki Ceketiyle Hava Attı – Haberler

ABD Başkanı Donald Trump’ın eşi Melania G7 zirvesine sıcak havaya aldırmadan üzerindeki hemen hemen 21 ev fiyatına denk gelen ceketiyle hava attı. – son dakika, haber, haberler

27 Mayıs 2017 - 12:17 'de eklendi
Melania Trump, Güneşin Altında 2+1 Ev Fiyatındaki Ceketiyle Hava Attı – Haberler

ABD First Lady’si Melania Trump, G7 zirvesine ceketiyle damga vurdu. Güneşe aldırmayan Trump, 2+1 ev fiyatına satılan ceketiyle gündem yarattı.

DEVLET LİDERLERİ BİR ARAYA GELDİ

Dünyanın zirvesini ilgilendiren görüşmelerle geçen haftanın son durağı İtalya oldu. G7 zirvesinde, dünyanın öne çıkan devlet liderleri bir araya gelerek bir dizi görüşme gerçekleştirdi.

CEKETİ 2+1 EV FİYATINDA

Sicilya’nın Catania kentinde ve Taormina bölgesinde gerçekleşen zirveye ise ABD First Lady’si Melania Trump damga vurdu. Daha önce de giydiği kıyafetlerle basının ilgi odağı olan Trump, bu sefer 51.500 dolarlık (185.000 TL) yani Türkiye’de ortalama 2+1 ev fiyatına denk gelen Dolce Gabbana imzalı ceketiyle dikkatleri üzerine çekti.

25 DERECE SICAKTA BİLE ÜZERİNDEN ÇIKARMADI

Üzerinde çiçek işlemeleri bulunan sıcak havaya aldırış etmeden diğer ülke First Lady’leri ile birlikte temaslarını sürdürdü. Diğer davetliler kısa kollu ya da kolsuz elbiseler tercih ederken Trump, sıcak havaya aldırmadı. Öyle ki hava sıcaklığının gölgede 25 dereceyi bulduğu Catania’da Belediye binasının balkonuna çıktığında bile kalın ceketi omzuna atarak İtalyanları selamladı.

ALTA MODA KOLEKSİYONUNA AİT OLDUĞU TAHMİN EDİLİYOR

First Lady, ABD Başkanı Donald Trump ile katıldığı toplantılarda kıyafetleriyle dikkatleri üzerine çekmişti. Trump’ın 51.500 dolarlık ceketinin Dolce Gabbana’nın Alta Moda koleksiyonundan olduğu tahmin ediliyor.

Etiketler :
İLGİLİ HABERLER