Magazzin – En son magazin haberleri

MAGAZZİN ÖZEL: Ata Demirer trafik kazası geçirdi

Oyuncu ve komedyen Ata Demirer, Çanakkale’nin Bozcaada ilçesinde trafik kazası geçirdi. Ata Demirer hafif yaralı. Ata Demirer, Çanakkale’nin Bozcaada ilçesinde trafik kazası geçirdi. Demirer, bugün saat 10.05 sıralarında bir kamyonetin karşısına çıkmasıyla motosikletten düştü. OYA AYDOĞAN’IN MİRASI ŞAŞIRTTI – Haberi okumak için tıklayın Ayağından yaralanan Demirer’e ilk müdahale kaza yerinde yapıldı. Demirer daha sonra ambulansla, […]

17 Mayıs 2016 - 12:45 'de eklendi
MAGAZZİN ÖZEL: Ata Demirer trafik kazası geçirdi

Oyuncu ve komedyen Ata Demirer, Çanakkale’nin Bozcaada ilçesinde trafik kazası geçirdi. Ata Demirer hafif yaralı.

Ata Demirer, Çanakkale’nin Bozcaada ilçesinde trafik kazası geçirdi. Demirer, bugün saat 10.05 sıralarında bir kamyonetin karşısına çıkmasıyla motosikletten düştü.

OYA AYDOĞAN’IN MİRASI ŞAŞIRTTI – Haberi okumak için tıklayın

43

Ayağından yaralanan Demirer’e ilk müdahale kaza yerinde yapıldı. Demirer daha sonra ambulansla, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi’ne kaldırıldı.

39

Demirer, ambulanstan indiği sırada gazetecilerin olayın nasıl olduğuna dair sorularına, “Çocuklar yine mi siz? Motosiklete bineyim dedim, çekmedi beni” diyerek espri yaptı.

Hastaneden, Demirer’in sağlık durumuna ilişkin bir açıklama yapıldı. Açıklamada, “Şu an için sağlık durumu gayet iyi” denildi.

40

Fotoğraf: Serkan İlik / Bozcaada

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER