Madonna Twitter’dan Pepsi’nin Reklamını Eleştirdi – Haberler « Magazzin – En son magazin haberleri
Magazzin – En son magazin haberleri

Madonna Twitter’dan Pepsi’nin Reklamını Eleştirdi – Haberler

Pop müziğin kraliçesi Madonna, Twitter’dan yaptığı paylaşımla Pepsi’nin adını bile anmadan Pepsi’yi eleştirdi. – son dakika, haber, haberler

07 Nisan 2017 - 17:22 'de eklendi
Madonna Twitter’dan Pepsi’nin Reklamını Eleştirdi – Haberler

Madonna, gelen tepkilerin ardından Kendall Jenner’la reklam filmini geri çekmek zorunda kalan Pepsi’ye Twitter hesabından gönderme yaptı.

MADONNA PEPSİ’Yİ ELEŞTİRDİ

Pepsi, Kendall Jenner’ın başrolünde olduğu ve ‘siyahlara yönelik polis şiddetini küçümsemek’le suçlanan yeni reklam filmini geri çekse de eleştirileri durdurmayı başaramamışa benziyor. Zira bu kez de pop müziğin kraliçesi Madonna, Pepsi’nin adını bile anlamadan Pepsi’yi eleştirdi.

Madonna, elinde Pepsi’nin en büyük rakibi olan Coca Cola, üzerinde de neredeyse markayla özdeşleşen kırmızı renkte bir elbise olan bir fotoğrafını Twitter hesabından paylaştı. Fotoğrafın altına yorum yazmayan Madonna, sadece bir altın madalya ikonu koymakla yetindi.

Madonna, bu paylaşımından kısa süre önce de Pepsi’nin eleştirilen reklam filmini paylaşarak “Uyanıp bu saçmalığın hiçbir anlam ifade etmediğini fark ettiğinde!” diye yazmıştı.

Pepsi’nin 1989 yılındaki reklam filminin başrolünde de Maddona yer alıyordu ve tıpkı Kendall Jenner’lı reklam gibi o da büyük tepki çekmişti. Madonna’nın Like A Prayer şarkısının kullanıldığı reklamda hem yanan haç kullanılmış hem de Madonna siyah bir azizle öpüşmüştü. Bu reklamın ardından Papa Pepsi’nin boykot edilmesi için çağrı yapmıştı.

Etiketler :
İLGİLİ HABERLER