Magazzin – En son magazin haberleri

Lerzan Mutlu senelerce aldatıldığını itiraf etti

Ekranların güzel sunucusu Lerzan Mutlu, yaptığı ihanet açıklamasıyla gündeme bomba gibi düştü. Beyaz TV’nin ilgiyle izlenen sabah programı ‘Söylemezsem Olmaz’ programının güzel sunucu Lerzan Mutlu, canlı yayında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Canlı yayında aldatıldığını itiraf eden Mutlu, duygu dolu anlar yaşadı. 10 yıl boyunca aldatıldığını ve hiçbir şekilde anlamadığını söylemesi stüdyoda soğuk duş etkisi yarattı. ‘Ağlayarak […]

04 Nisan 2016 - 18:48 'de eklendi
Lerzan Mutlu senelerce aldatıldığını itiraf etti

Ekranların güzel sunucusu Lerzan Mutlu, yaptığı ihanet açıklamasıyla gündeme bomba gibi düştü.

Beyaz TV’nin ilgiyle izlenen sabah programı ‘Söylemezsem Olmaz’ programının güzel sunucu Lerzan Mutlu, canlı yayında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Canlı yayında aldatıldığını itiraf eden Mutlu, duygu dolu anlar yaşadı. 10 yıl boyunca aldatıldığını ve hiçbir şekilde anlamadığını söylemesi stüdyoda soğuk duş etkisi yarattı.

LERZAN MUTLU

‘Ağlayarak yayına gittim’

Canlı yayında 10 yıl boyunca aldatıldığını söyleyen Mutlu, 10 senelik büyük aşkım, ne gereksiz bir aşktı. Beni yılanların arasında hayvanat bahçesinde bıraktı. Çok cimriydi, sonradan Rus sevgilileri olmaya başladı. 4 senem onu unutmakla geçti.

Ellerini çok beğenmiştim, bana çok aşık olmasına aşık olmuştum. Meğerse herkese karşı öyleymiş. 10 sene boyunca başkaları da olmuş ben sonra öğrendim. Bir gün Ortaköy’e çekime gidiyordum. Yayına 10 dakika vardı. Arabasını gördüm, tüm restoranlara baktım içeriye girip, sonra bir döndüm baktım karşısında Rus bir kadın vardı. Karşısında kadına bir şeyler anlatırken yanına gidip “Ee sonra” dedim, şoke oldu. Sonra çıkıp ağlayarak yayına gittim.” ifadelerini kullandı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER