Magazzin – En son magazin haberleri

Kot rengi saç çılgınlığı Türkiye’yi de sardı

Son zamanlarda denim hair olarakta bilinen kot rengi saç trend haline geldi. Özellikle yurt dışında daha sık kullanılan bu renk son zamanlarda Türkiye’de de ilgi görmeye başladı. Bu rengi kullanabilmek için beyaz bir cilde sahip olmanız ve göz makyajsız da dışarıya çıkmamanız lazım. Bu şekilde kullandığınız zaman çok iddialı bir görünüm kazanacaksınız. Saçın tamamını kot […]

28 Mart 2016 - 21:17 'de eklendi
Kot rengi saç çılgınlığı Türkiye’yi de sardı

Son zamanlarda denim hair olarakta bilinen kot rengi saç trend haline geldi. Özellikle yurt dışında daha sık kullanılan bu renk son zamanlarda Türkiye’de de ilgi görmeye başladı.

Bu rengi kullanabilmek için beyaz bir cilde sahip olmanız ve göz makyajsız da dışarıya çıkmamanız lazım. Bu şekilde kullandığınız zaman çok iddialı bir görünüm kazanacaksınız. Saçın tamamını kot rengine boyatmak yerine aralar siyah ve grinin de eklenmesi ile daha doğal gözükebilirsiniz.

45

Ombre denilince herkesin aklına genellikle sarı renk geliyor. Ama artık kuförünüze gidip saçınıza kot rengi ombre de yaptırabilirsiniz. Bu şekikde daha cool gözükebilirsiniz. Özellikle sosyal medya Denim Hair şeklinde başlayan bu çılgınlık çığ gibi büyümekte.

Saç modası her geçen gün kendine yenilikler katarak ilerliyor ve bunu takip etmeniz zorlaşıyor olabilir. Siz de son zamanların en trend saç modası olan kot rengi saç trendi ile stilinizi yenileyebilirsiniz. Üstelik sadece kadınlar değil erkekler arasında da kullanılan bu renk oldukça ilgi görmekte.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER