Magazzin – En son magazin haberleri

Köstebek’te Çağatay Ulusoy’a sürpriz partner!

Baş rollerinde yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy‘un ve Öyle Bir Geçer Zaman ki ve Kurt Seit ve Şura dizisinin yıldızı Zeynep Farah Abdullah‘ın oynayacağı Köstebek için Nilay Cafer‘in ismi ön plana çıktı. Ay Yapım‘ın dizisi Köstebek için aranan kan bulundu. Başrollerinde Çağatay Ulusoy’un ve Zeynep Farah Abdullah’ın oynayacağı dizide bir diğer başrol için Nilay Cafer’in ismi […]

18 Mayıs 2016 - 21:16 'de eklendi
Köstebek’te Çağatay Ulusoy’a sürpriz partner!

Baş rollerinde yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy‘un ve Öyle Bir Geçer Zaman ki ve Kurt Seit ve Şura dizisinin yıldızı Zeynep Farah Abdullah‘ın oynayacağı Köstebek için Nilay Cafer‘in ismi ön plana çıktı.

Ay Yapım‘ın dizisi Köstebek için aranan kan bulundu. Başrollerinde Çağatay Ulusoy’un ve Zeynep Farah Abdullah’ın oynayacağı dizide bir diğer başrol için Nilay Cafer’in ismi ön plana çıktı.

cc75cab6-0f79-435c-91ef-66f185dc9b16

Ay Yapım şirketi tarafından çıkartılan söylentiler üzerine ikiliyi birbirine yakıştıran hayranları, sosyal medyada Çağatay Ulusoy ve Nilay Cafer’i Twitter Trending Topics (TT) listesinin üst sırasına taşıdı.

Sosyal medya üzerinden Çağatay Ulusoy ve Nilay Cafer’i yorum ve fotoğraf yağmuruna tutan hayranları, kısa sürede iki oyucuyu sosyal medyada en çok konuşulan iki isim haline getirdi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER