Magazzin – En son magazin haberleri

Konya’da okullar tatil mi? İşte cevabı

Yurdu etkisi altına alması beklenen kar yağışının ardından gözler il valiliklerine çevrildi. Peki Konya’da durum ne olacak? Yurdu etkisi altına alması beklenen yağışların ardından öğrencilerde valilikten gelen haberlere adeta kilitlenmiş durumda. Meteoroloji’nin yaptığı açıklamalar pekte iç açıcı değil. Bu gece yarısından itibaren etkisini bir hayli artıracak olması beklenen kar yağışıyla ilgili valiliklerden de zorunlu olmadıkça […]

28 Mart 2016 - 21:25 'de eklendi
Konya’da okullar tatil mi? İşte cevabı

Yurdu etkisi altına alması beklenen kar yağışının ardından gözler il valiliklerine çevrildi. Peki Konya’da durum ne olacak?

Yurdu etkisi altına alması beklenen yağışların ardından öğrencilerde valilikten gelen haberlere adeta kilitlenmiş durumda.

Meteoroloji’nin yaptığı açıklamalar pekte iç açıcı değil. Bu gece yarısından itibaren etkisini bir hayli artıracak olması beklenen kar yağışıyla ilgili valiliklerden de zorunlu olmadıkça dışarı çıkmayın uyarısını getirdi.

Valilikten henüz bir açıklama yok

Konya Valiliği’nden okulların tatil edilmesiyle ilgili herhangi bir açıklama henüz gelmedi. Ancak kar yağışının etkisini arttıracağı düşünülürse valilikten açıklama gelmesi de pek zaman almayacak gibi görünüyor.

Ayrıntılar geldikçe aktarmaya devam edeceğiz…

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER