Magazzin – En son magazin haberleri

Kızının çılgınlığı Türkan Şoray’a pahalıya patladı

Türkan Şoray, kızı Yağmur Ünal’la çektiği ‘Uzaklarda Arama’ filmi gişede umduğunu bulamayınca 15 milyon dolar fiyat biçtiği villasını 10,5 milyon dolara satarak borçları cebinden ödedi. Geride bıraktığımız şubat ayında, hakkında Bebek’teki deniz manzaralı villasını satışa çıkardığı haberleri yapılan Türkan Şoray bu iddialarla ilgili açıklama yapmış, satış konusunda söylenilen 15 milyon lira tutarını yalanlayarak, “Benim evimin […]

19 Mayıs 2016 - 17:17 'de eklendi
Kızının çılgınlığı Türkan Şoray’a pahalıya patladı

Türkan Şoray, kızı Yağmur Ünal’la çektiği ‘Uzaklarda Arama’ filmi gişede umduğunu bulamayınca 15 milyon dolar fiyat biçtiği villasını 10,5 milyon dolara satarak borçları cebinden ödedi.

Geride bıraktığımız şubat ayında, hakkında Bebek’teki deniz manzaralı villasını satışa çıkardığı haberleri yapılan Türkan Şoray bu iddialarla ilgili açıklama yapmış, satış konusunda söylenilen 15 milyon lira tutarını yalanlayarak, “Benim evimin fiyatı o kadar az değil 15 milyon dolar” demişti.

KIZININ YAPTIĞI FİLM GİŞEDE ÇAKILDI

Ancak aradan zaman geçmesine rağmen Türkan Şoray’ın istediği rakam verilmeyince Türk sinemasının Sultanı evini istediği bedelin çok daha altında satmak zorunda kaldı.

14

Bunun sebebi olaraksa, Şoray’ın kızı Yağmur Ünal’la çektiği ‘Uzaklarda Arama’ filmi gösteriliyor. Film gişede hüsran yaşayınca ve beş haftada sadece 87 bin kişiye ulaşınca, Türkan Şoray filmin masraflarını karşılayabilmek adına Bebek’teki villasını 10.5 milyon dolara satmış.

BORÇLARI CEBİNDEN ÖDEDİ

Usta oyuncu aldığı paranın 6 milyon dolarıyla Tarabya’da bir sitede yeni bir villa alırken, geriye kalan parayla da ‘Uzaklarda Arama’ filmi nedeniyle yaptığı borçları ödemiş.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER