Magazzin – En son magazin haberleri

Kışlık saç aksesuarları

ALICE Magazzin için yazıyor… Resmi olarak kış mevsiminin son ayı olan Şubat ayına girdiğimiz şu günlerde, kışın bitmemesini isteyeceğimiz bir başka trendden bahsetmek istiyorum. Zaten kış mevsimi bitse bile soğuklar Mart ayının sonuna kadar hissedildiğinden, şimdi anlatacağım modayı hayata geçirmek için hiç de geç kalmış sayılmayız. Kış diyince akla ilk gelen şeylerden olan atkı ve bere kombinasyonuna biraz […]

28 Mart 2016 - 21:07 'de eklendi
Kışlık saç aksesuarları

ALICE Magazzin için yazıyor…

Resmi olarak kış mevsiminin son ayı olan Şubat ayına girdiğimiz şu günlerde, kışın bitmemesini isteyeceğimiz bir başka trendden bahsetmek istiyorum. Zaten kış mevsimi bitse bile soğuklar Mart ayının sonuna kadar hissedildiğinden, şimdi anlatacağım modayı hayata geçirmek için hiç de geç kalmış sayılmayız.

Kış diyince akla ilk gelen şeylerden olan atkı ve bere kombinasyonuna biraz daha tarz, biraz daha kişisel detaylar ekleyerek siz de sokak modasının öncülerinden olabilirsiniz. Berenin her türlüsü bir başka güzel zaten ama özellikle bu sezon tüylü beresi olmayanı sokağa çıkarmıyorlar. Rengarenk tüylü berelerin arasından bir seçim yapmak imkansız gibi dursa da saç renginize uygun olan bir bereyle siz de hem soğuktan korunup hem de şık olabilirsiniz.

Gelelim bir diğer saç aksesuarına. O da yine tüylü familyadan. Tüylü kulaklıklar. Bu tarz kulaklıkları küçük yaşlarda takardık demeyin çünkü artık her yaştan kadın erkek bunları kullanıyor. Hem saçı da bozmuyor. Daha ne olsun? Yine bir çok renk seçeneği mevcut.

kislik-sac-modelleri

Yine aslında geçmişten ilham aldığımız bir parça olan bir diğer saç aksesuarı da örgü saç bantları. Kişisel olarak benim bu sezon favori aksesuarım. Çabasız şıklık elde etmek için birebir. Üstelik yapımı da çok kolay. Ben hiç örgü beceremem diyenlerin bile 1 günde yapıp kullanabileceği bir şey.

777

Ve zamansız bir parçayla yazımı tamamlamak istiyorum. Bereleri ve kulaklıkları çok çocuksu buluyorum, saç bandı zaten tarzım değil ama yine de kışın aksesuarsız çıkmak istemiyorsanız, tercihinizi kalın kaşe şapkalardan kullanabilirsiniz. Hem kattığı bohem ve cool hava sayesinde diğerlerinden çok daha fazla dikkat çekeceği kesin.

799

Soğuk havalar sizi yıldırmasın. Biz kadınlar her koşulda şık olmayı başarıyoruz. Ufak detaylar hayat kurtarıyor ve kurtarmaya da devam edecek.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER