Magazzin – En son magazin haberleri

Bu kışın son modası: Crop top kısa kazaklar

ALICE – Magazzin için yazıyor Crop top denilen kısa kazaklar bu kışın bir başka olmazsa olmazı olarak karşımıza çıkıyor. Bu soğuklarda kısa kazak da kullanılır mıymış demeyin çünkü yüksek bel kıyafetlerle tamamlandığında ne çok şık birer parça haline geldiklerini siz de göreceksiniz. Bu güzel kısa kazaklar sıklıkla yüksek bel jeanlerle tercih ediliyor. Ve aslında en kolay kullanma […]

28 Mart 2016 - 21:18 'de eklendi
Bu kışın son modası: Crop top kısa kazaklar

ALICE – Magazzin için yazıyor

Crop top denilen kısa kazaklar bu kışın bir başka olmazsa olmazı olarak karşımıza çıkıyor. Bu soğuklarda kısa kazak da kullanılır mıymış demeyin çünkü yüksek bel kıyafetlerle tamamlandığında ne çok şık birer parça haline geldiklerini siz de göreceksiniz.

moda4

Bu güzel kısa kazaklar sıklıkla yüksek bel jeanlerle tercih ediliyor. Ve aslında en kolay kullanma şekli de böyle. Sokak stilini takip etmek için bedeninize uygun bir jean ve şık bir crop top kazak ile siz de modayı takip edebilirsiniz.

moda5

Bu kısa kazaklarla üşürüm ben diyenler için de minik bir ipucu olarak; gömlekle tamamlanmış crop top kazaklar.

moda6

Her türlü tarza hitap edebilen, hem gündüz hem gece kullanılabilen, sıkıcı kış aylarında değişik ve trend bir parça arayanların vazgeçilmezi olan bu şirin kısa kazak modasının her yıl sürmesi dileğiyle!

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER