Magazzin – En son magazin haberleri

Kırgın Çiçekler 35.Bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak

Atv’nin sevilen dizisi Kırgın Çiçekler 35.Bölüm fragmanı yayınlandığı andan itibaren sizlerle birlikte olacak.Atv’nin yaz dizisi olarak başlayarak reytingleri süpürmesiyle birlikte yeni yayın hayatında da devam eden Kırgın Çiçekler tüm hızıyla devam ediyor. 29 Haziran 2015 tarihinden beri atv’de yayınlanan bir dram, gençlik ve aile dizisidir. İlk bölümü 29 Haziran 2015 tarihinde yayınlanmıştır.Dizi 12 Ocak 2016 […]

28 Mart 2016 - 21:51 'de eklendi
Kırgın Çiçekler 35.Bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak

Atv’nin sevilen dizisi Kırgın Çiçekler 35.Bölüm fragmanı yayınlandığı andan itibaren sizlerle birlikte olacak.Atv’nin yaz dizisi olarak başlayarak reytingleri süpürmesiyle birlikte yeni yayın hayatında da devam eden Kırgın Çiçekler tüm hızıyla devam ediyor.

29 Haziran 2015 tarihinden beri atv’de yayınlanan bir dram, gençlik ve aile dizisidir. İlk bölümü 29 Haziran 2015 tarihinde yayınlanmıştır.Dizi 12 Ocak 2016 tarihinde Engelsiz Yaşam Vakfı En İyi Dram filmi ödülü almıştır.

Eylül 16 yaşında bir kız. Bir gecekonduda annesi Mesude, kız kardeşi Büşra ve üvey babası Kemal ile birlikte yaşıyor. Eylül Kemal’in tacizine uğruyor.

Durumu annesine anlatıyor annesi düşünüp taşınıp Eylül’ü yetimhaneye teslim ediyor. O günden beri Eylül’ün yetimhane günleri başlıyor.

kırgın çiçekler 34

KIRGIN ÇİÇEKLER 33.BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Songül’ün birden ortadan kaybolmasıyla telaşlanan kızlar, Abbas’ın tehdit telefonuyla şoka girer. Abbas, Seher geri gelmezse Songül’ü öldürecektir.

Seher ise Meral ile Sapanca’da yeni bir yaşam kurmaya hazırlanmaktadır. Haberi alan Güney, çılgına döner. Abbas’ın kapısına dayanır. Kızlar, Toprak ve Feride, Songül’ü Abbas’ın elinden kurtarmak için bir plan yapmak zorundadır…

DİZİNİN 32.BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

Annesiyle ilgili gerçekleri öğrenen Meral büyük üzüntü yaşar. Seher, kendini affettirmek istemektedir. Kızlar borcu ödeyerek Seher’i kurtarmak istese de; Abbas’ın Seher’in peşini bırakmaya niyeti yoktur.

Nazan’dan şantajla para sızdırmaya uğraşan Kemal, gizlice mesaj atarken Mesude’ye yakalanır. Aklı karışan Mesude, mesajın peşine düşer. Kader, kapısını çalan sürpriz ziyaretçiyle büyük şok yaşar…

DİZİNİN 31.BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

Meral yurda geri döner. Kızlar arkadaşlarını avutmak için ellerinden geleni yapar. Feride ve Toprak şüphelenerek Seher’in peşine düşer.
Kemal, kimliğini gizleyerek Nazan’a şantaj yapmaya başlar. Defne ile de arası bozulan Nazan çaresiz kalır. Cemre, kendini tehlikeye atarak Gökhan’ın katilinin peşine düşer. Kızlar Cemre’yi içine düştüğü tehlikeli durumdan kurtarmak zorundadır…

DİZİNİN 30.BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

Gökhan’ın ölümüyle alt üst olan Cemre, kimseye haber vermeden kaybolur. Feride, aldığı bir telefonla onu bulmaya gider. Meral, yurttan ayrılıp Seher ile yaşamaya başlar.
Seher, kızını kendi çevresinden saklarken dikkatleri üzerine çeker. Gökhan’ın şüpheli ölümü herkeste şok etkisi yaratır.
Polis tarafından kamera kayıtlarının olabileceği açıklanınca Nazan, korku içinde kalır. Kızlar katili bulmak için görüntülerin peşine düşer…
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER