Magazzin – En son magazin haberleri

Kerastase ve L’Oreal Paris Elseve ile Saçlarınıza Bakım Yapın

Kerastase ve L’Oreal Paris Elseve saç bakım yağlarının ikisi de birbirinden güzel.  Çiçek yağlarından oluşan bakım yağları hem saçlarınızı besliyor hem de güzel gözükmesi için bir zemin hazırlıyor. Duştan sonra saçınızı kurutmadan önce kullanabilirsiniz ya da saçınızı düzleştirmeden hemen önce kullanarak saçlarınızdaki kırılma durumuna önlem alabilirsiniz. Saçınıza sürdükten sonra ikisi de asla yağ tabakası bırakmıyor. […]

28 Mart 2016 - 21:20 'de eklendi
Kerastase ve L’Oreal Paris Elseve ile Saçlarınıza Bakım Yapın

Kerastase ve L’Oreal Paris Elseve saç bakım yağlarının ikisi de birbirinden güzel. 

Çiçek yağlarından oluşan bakım yağları hem saçlarınızı besliyor hem de güzel gözükmesi için bir zemin hazırlıyor. Duştan sonra saçınızı kurutmadan önce kullanabilirsiniz ya da saçınızı düzleştirmeden hemen önce kullanarak saçlarınızdaki kırılma durumuna önlem alabilirsiniz.

Saçınıza sürdükten sonra ikisi de asla yağ tabakası bırakmıyor. Bu da gün içerisinde saçın yaplı görünmemesini sağlıyor. Kerastase, Elseve’e göre biraz daha pahalı.

Ama uygulama sonrasında ben ikisi arasında pek bir fark göremedim. Ondan dolayı ikisi de benim göz bebeğim :) saçlarınıza bakım yapmak ve daha güzel gözükmelerimi istiyorsanız mutlaka ikisinden birini alıp kullanmalısınız.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER