Magazzin – En son magazin haberleri

Kenan İmirzalıoğlu: Utanıyorum

Kenan İmirzalıoğlu artık dayanamadı ve isyan etti. Ünlü sanatçı Kenan İmirzalıoğlu müstakbel eşi Sinem Kobal ile sürekli haber olmalarına ve basında yer almalarına isyan etti: Yuva kurmaya çalışırken, BBG evi gibi olduk. Utanıyorum. Mayıs’ta Cunda Adası’nda evleneceği Sinem Kobal’la geçen hafta nişanlanan Kenan İmirzalıoğlu gazetecilere içini döktü. Ünlü oyuncu sürekli haberlerinin yapılmasından duyduğu rahatsızlığı şöyle […]

17 Mayıs 2016 - 16:16 'de eklendi
Kenan İmirzalıoğlu: Utanıyorum

Kenan İmirzalıoğlu artık dayanamadı ve isyan etti.

Ünlü sanatçı Kenan İmirzalıoğlu müstakbel eşi Sinem Kobal ile sürekli haber olmalarına ve basında yer almalarına isyan etti: Yuva kurmaya çalışırken, BBG evi gibi olduk. Utanıyorum.

Mayıs’ta Cunda Adası’nda evleneceği Sinem Kobal’la geçen hafta nişanlanan Kenan İmirzalıoğlu gazetecilere içini döktü. Ünlü oyuncu sürekli haberlerinin yapılmasından duyduğu rahatsızlığı şöyle anlattı: “Şu an durumumuz Biri Bizi Gözetliyor Evi gibi oldu. Ülkenin onca sorunu varken bizimle ilgili yazılanları okurken utanıyorum. Arkadaşlar ben özel hayatımın bu kadar konuşulmasını istemiyorum. ‘Ailesi geldi’, ‘Kız istedi, yüzük aldılar’ gibi haberler olunca resmen kendimi ayıplıyorum. Bu sevgililik meselesi değil, bir aile kurmaya çalışıyoruz. Ne olur biraz saygı gösterilsin. Biraz mahremiyet! Biz de uzaydan gelmedik!”

BASINA SERT ÖNLEM
İmirzalıoğlu önceki gece aralarında Yazı Tura filminden dostları Uğur Yücel, Olgun Şimşek gibi isimlerin de olduğu arkadaş grubuyla Levent’te bir mekanda eğlendi.
Nişanlısı ile dans eden İmirzalıoğlu personele “Basını almayın” ricasında bulundu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER