Magazzin – En son magazin haberleri

Kanal D canlı izle! Aşk Nerede filmi ilk kez geliyor

Türk televizyonlarının lokomotif kanalı Kanal D, yeni yayın hayatında da bomba gibi diziler ve programlarla gelmeye devam ediyor. Ekranların ilgiyle izlenen kanalı Kanal D, bomba gibi yayınlarla yayın hayatına devam ediyor. Aydın Doğan’ın sahibi olduğu Doğan Holding’in Türkiye’de yayın yapan ulusal televizyon kanallarından biridir. Tüm Türkiye’ye yayın yapan ulusal kanal, genelde dizi filmleriyle ön plana […]

28 Mart 2016 - 21:56 'de eklendi
Kanal D canlı izle! Aşk Nerede filmi ilk kez geliyor

Türk televizyonlarının lokomotif kanalı Kanal D, yeni yayın hayatında da bomba gibi diziler ve programlarla gelmeye devam ediyor.

Ekranların ilgiyle izlenen kanalı Kanal D, bomba gibi yayınlarla yayın hayatına devam ediyor. Aydın Doğan’ın sahibi olduğu Doğan Holding’in Türkiye’de yayın yapan ulusal televizyon kanallarından biridir.

Tüm Türkiye’ye yayın yapan ulusal kanal, genelde dizi filmleriyle ön plana çıkmıştır ve 84 yerli ve 13 yabancı dizi ile, 93 yerli ve 9 yabancı dizi yayınlamış Show TV’den sonra en çok sayıda televizyon dizisi yayınlamış Türk televizyon kanalıdır. 2009 yılı itibarıyle Türkiye’de en çok izlenen kanal ünvanını elde etmiştir. Kanalın spor müdürü İlker Yasin’dir.

16 Eylül 1993 yılında yayın hayatına başlayan Kanal D, 19 Aralık 1993 yılında ise normal yayınına devam etmeye başladı.

Kanal D canlı izle-mek için tıklayın

Gündüz kuşağında Kısmetse Olur programından dolayı ilgiyle izlenen kanal, akşam da yayınladığı birbirinden güzel dizilerle izleyenleri ekran başına kilitliyor.

İşte sevilen kanalın bugün ki yayın akışını sizler için derledik.

kanal d canlı izle

KANAL D 22 ŞUBAT PAZARTESİ YAYIN AKIŞI

05:30 – AKASYA DURAĞI

07:00 – KANAL D HABER GÜNAYDIN

09:15 – RENKLİ SAYFALAR

11:15 – EVİM ŞAHANE

12:30 – GÜN ARASI

12:45 – KISMETSE OLUR

16:30 – ARKA SOKAKLAR

18:45 – ANA HABER BÜLTENİ

20:00 – AŞK NEREDE

22:15 – ÇILGIN DERSANE 4:ADA

00:30 – AŞK NEREDE

02:30 – RENKLİ SAYFALAR

04:00 – ÇILGIN DERSANE 4:ADA

AŞK NEREDE İLK KEZ YAYINLANACAK

Aşkı arayanlar ve özleyenler için sımsıcak, buram buram aşk kokan romantik komedi filmi olan “Aşk Nerede” TV’de ilk kez Pazartesi 20.00’de Kanal D’de ekrana geliyor.

Film, evlenme çağına çoktan gelmiş, ancak hala kendisine uygun bir koca bulamamış olan, “aşkı” ve “doğru erkeği”, günümüzdeki pek çok genç kadın gibi, kafasındaki “zengin, kariyerli, yakışıklı…” gibi uzayıp giden bir listeyle, karşısına çıkan “yanlış erkek” lerde arayan “kariyerli bir genç kadın”la, “yakışıklı bir taksi şoförü”arasındaki sürpriz ve imkansız bir aşkı anlatıyor.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER