Magazzin – En son magazin haberleri

İrem Derici eşinden boşanıyor mu?

2014 yılında büyük bir aşk ile evlenen ünlü sanatçı İrem Derici ile Rıza Esendemir çiftinin boşanacağı iddia edildi. 2014 yılında büyük bir aşkla hayatlarını birleştiren İrem Derici ve Rıza Esendemir çiftinden kötü haber. İrem Derici’nin Instagram hesabı üzerinden fotoğraflarını silmesi üzerinde, eşi Esendemir’de manidar paylaşımlarda bulundur. Çiftin bu sosyal medya hareketleri magazin gündeminde acaba boşanıyorlar […]

28 Mart 2016 - 13:28 'de eklendi
İrem Derici eşinden boşanıyor mu?

2014 yılında büyük bir aşk ile evlenen ünlü sanatçı İrem Derici ile Rıza Esendemir çiftinin boşanacağı iddia edildi.

2014 yılında büyük bir aşkla hayatlarını birleştiren İrem Derici ve Rıza Esendemir çiftinden kötü haber. İrem Derici’nin Instagram hesabı üzerinden fotoğraflarını silmesi üzerinde, eşi Esendemir’de manidar paylaşımlarda bulundur. Çiftin bu sosyal medya hareketleri magazin gündeminde acaba boşanıyorlar mı şeklinde sorulara neden oldu.

Boşanıyorlar mı?
Büyük aşk yaşayan ve 2014’te yaşamlarını birleştiren İrem Derici ile radyocu Rıza Esendemir’in ayrılacağı iddia ediliyor. Çiftin sosyal medya hesaplarında yaptığı değişiklikler iddiaları güçlendirdi.
Esendemir Soyadını Sildi!

Ünlü şarkıcı, eşinin tüm fotoğraflarını kaldırıp takibi bıraktı ve sevimli köpekleri ‘Pike’ için açtıkları Instagram hesabından da “Esendemir” soyadını sildi.
İrem Derici’nin bu hamlesinden sonra, Rıza Esendemir, İrem Derici ile olan bazı fotoğraflarını silerek, Instagram ve Twitter hesaplarından ilk eşi Yeşim Vatan’dan olma kızı Eceşan Esendemir’in fotoğraflarını ekleyerek altına şu notu düştü;
“Bir kızın durduk yere ‘Seni seviyorum babacım’ demesi ne demek biliyor musunuz?”

Ünlü çift, takipçilerinin “Boşanıyor musunuz’’ sorularına ise cevap vermedi.
Eşine Dair Tek Bir Fotoğraf Kalmadı.
İrem Derici’nin 2,5 milyon kişi tarafından takip edilen resmi Instagram hesabında eşine dair tek bir fotoğraf kalmadı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER