İngiliz Şarkıcı Melanie Brown: Eşim Dadıyı Hamile Bıraktı, Üçlü İlişkiye Zorladı – Haberler « Magazzin – En son magazin haberleri
Magazzin – En son magazin haberleri

İngiliz Şarkıcı Melanie Brown: Eşim Dadıyı Hamile Bıraktı, Üçlü İlişkiye Zorladı – Haberler

Eşiyle geçtiğimiz aylarda boşanan ünlü şarkıcı Melanie Brown’un mahkeme ifadelerinde, eşinin kendisini başka bir kadınla ilişkiye zorladığı ve eşinin dadısıyla ilişkisi olduğu yer aldı. – son dakika, haber, haberler

05 Nisan 2017 - 19:45 'de eklendi
İngiliz Şarkıcı Melanie Brown: Eşim Dadıyı Hamile Bıraktı, Üçlü İlişkiye Zorladı – Haberler

İngiliz oyuncu ve Spice Girls’ün Mel B. lakabıyla bilinen 41 yaşındaki üyesi Melanie Brown, 10 yıllık eşi Stephen Belafonte ile geçtiğimiz ay boşandı. Boşanma davasında Melanie Brown’un eşi hakkındaki sarsıcı iddiaları basına sızdı.

İLİŞKİ SIRASINDA KAYDA ALMIŞ

Daily Mail’in haberine göre Melanie Brown, eşinin cinsel ilişki sırasında kendisini kayda aldığını, daha sonra toplu cinsel ilişkiyi kabul etmesi için kayıtlarla tehdit edildiğini öne sürdü.


DADIYI HAMİLE BIRAKTI, KÜRTAJ İÇİN 300 BİN DOLAR ÖDEDİ

Melanie Brown’un bir diğer iddiasına göre eşi Stephan Belafonte, 3 çocuklarına bakan dadıyı hamile bıraktı. Skandalın ortaya çıkmasıyla karısına üçünün yeni doğacak bebekle beraber yaşamasını önerdi. Daha sonradan dadıya kürtaj yapması için 300 bin dolar para ödedi.


BELGELER HER ŞEYİ İSPATLIYOR

Mahkemedeki belgelerde Melania Brown, eşinin kendisini başka bir kadınla birlikte cinsel ilişkiye zorladığı resmen söylendi.


Daha önceden eşinin şiddetine maruz kaldığını fotoğraflarla sosyal medyaya duyuran Melanie Brown’ın iddiaları eşi tarafından yalanlanmıştı. Mahkemede şiddetin belgesi niteliğindeki fotoğraflar da sunuldu.

Etiketler :
İLGİLİ HABERLER