“İbrahim Erkal Saldırıya Uğramış mı” Diye Cinayet Masası Sorgu Yapacak – Haberler « Magazzin – En son magazin haberleri
Magazzin – En son magazin haberleri

“İbrahim Erkal Saldırıya Uğramış mı” Diye Cinayet Masası Sorgu Yapacak – Haberler

Beyin kanaması geçiren ve hala yoğun bakımda olan İbrahim Erkal’ın saldırıya uğradığına yönelik bir belirti bulamayan polis, araştırmayı derinleştiriyor – son dakika, haber, haberler

20 Nisan 2017 - 16:49 'de eklendi
“İbrahim Erkal Saldırıya Uğramış mı” Diye Cinayet Masası Sorgu Yapacak – Haberler

Yoğun bakımda yaşam mücadelesi veren şarkıcı İbrahim Erkal’ın hayati tehlikesi sürüyor. İstanbul Maltepe’deki evinin otoparkında beyin kanaması geçiren Erkal’la ilgili soruşturma dosyasını, İstanbul Cinayet Masası devraldı. Polisin ilk tespitlerine göre; Erkal’ın saldırıya uğradığına yönelik herhangi bir ipucu veya belirti bulunamadı ancak inceleme derinleştirilecek.

OLAY YERİNİ GÖREN KAMERA YOK

Soruşturma kapsamında Erkal’ın dosyasını İstanbul Asayiş Şube Müdürlüğü’ne bağlı Cinayet Büro Amirliği devraldı. Erkal’ın beyin kanaması geçirdiği ve baygın halde bulunduğu otoparkta yer alan güvenlik kamera kayıtlarını toplayan polisler, görüntüleri tek tek inceledi. Ancak ilk tespitlerine göre; olayın meydana geldiği noktayı gören kamera yok. Soruşturmayı devralan İstanbul Cinayet Masası tarafından yapılan ilk incelemeler kapsamında giriş ve çıkışları kameralar tarafından kaydedilen olaya ilişkin şarkıcı Erkal’ın saldırıya uğradığına yönelik herhangi bir ipucu veya belirti bulunamadı. İddialara göre; Erkal başının arkasında bir yırtık vardı. Erkal’ın gözlüğü olaydan sonra baygın halde bulunduğunda yanı başında yerdeydi. Soruşturma kapsamında detaylı inceleme sürüyor. (Kaynak: Sabah)

İbrahim Erkal’ın Komaya Girmesiyle İlgili “Adam Yaralama”dan Soruşturma Açıldı
İbrahim Erkal’ın Son Durumu İçin Kardeşi, “Ne İyi Ne Kötü” Açıklaması Yaptı

Etiketler :
İLGİLİ HABERLER