Magazzin – En son magazin haberleri

Hülya Avşar, Referandumu Erkan Yolaç’ın “Evet-Hayır” Yarışmasına Benzetti – Haberler

Ünlü şarkıcı Hülya Avşar, anayasa değişikliği için yapılan referandumda oyunu kullandı. Avşar kızı referandumu Erkan Yolaç’ın “Evet- Hayır“ yarışmasına benzetti. – son dakika, haber, haberler

17 Nisan 2017 - 13:49 'de eklendi
Hülya Avşar, Referandumu Erkan Yolaç’ın “Evet-Hayır” Yarışmasına Benzetti – Haberler

Şarkıcı Hülya Avşar, anayasa değişikliği için yapılan referandumda oyunu Sarıyer Kız Teknik ve Meslek Lisesinde kullandı. Basın mensuplarının sorusu üzerine Avşar, “Aklıma Erkan Yolaç’ın yarışması geldi. O iki kelimeyi söylemeyeceksin diye” dedi.

AVŞAR KIZI KELİMELERİNİ SEÇEREK KULLANDI

Ünlü sanatçı Hülya Avşar, oyunu Sarıyer Kız Teknik ve Meslek Lisesinde kullandı. Oyunu kullanmak için 1035 nolu sandığa gelen Avşar, bir süre sandık yetkilileriyle sohbet ettikten sonra oy pusulası ve zarfıyla kabine girerek seçimini yaptı. “Hepimiz için iyisi olsun inşallah” diyerek oy pusulasını sandığa atan ünlü sanatçı, daha sonra salondan çıktı. Avşar’a vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Vatandaşların ilgisini geri çevirmeyen Hülya Avşar, fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi.


REFERANDUMU ERKAN YOLAÇ’IN PROGRAMINA BENZETTİ

Oyunu kullandıktan sonra referandum ile ilgili düşüncelerini aktaran Avşar, “Hepimiz için iyi olsun diyorum. Zaten su akar yolunu bulur her şekilde. Aklıma Erkan Yolaç’ın yarışması geldi. O iki kelimeyi söylemeyeceksin diye” ifadelerini kullandı.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER