Magazzin – En son magazin haberleri

Hisbant nedir, satışı var mı?

Şahan Gökbakar’ın son filmi Osman Pazarlama’ya konu olan Hisbant, Türk kullanıcıların Google’da en çok aradığı kelimeler arasına girmiş durumda. Filmde, başarısız bir pazarlamacıyı oynayan Şahan, Hisbant ile birden bire büyük bir holdingin patronu haline geliyor. Osman Pazarlama’nın bu kadar büyümesindeki en büyük pay ise, senaryo gereği Demet Akalın’a ait. İzleyenleri gülmez krizine sokan filmde keşfedilen hisbant, kafaya bir bandana […]

28 Mart 2016 - 21:36 'de eklendi
Hisbant nedir, satışı var mı?

Şahan Gökbakar’ın son filmi Osman Pazarlama’ya konu olan Hisbant, Türk kullanıcıların Google’da en çok aradığı kelimeler arasına girmiş durumda.

Filmde, başarısız bir pazarlamacıyı oynayan Şahan, Hisbant ile birden bire büyük bir holdingin patronu haline geliyor. Osman Pazarlama’nın bu kadar büyümesindeki en büyük pay ise, senaryo gereği Demet Akalın’a ait.

İzleyenleri gülmez krizine sokan filmde keşfedilen hisbant, kafaya bir bandana şeklinde takılıyor ve ortasında bulunan dijital ekran sayesinde karşınızdaki kişiye aklınızdan ne geçtiğini gösteriyor.

Hisbant benzeri bir ürün henüz piyasaya sürülmüş ve icat edilmemiş olsa da gelecekte bu tür giyilebilir teknolojilerin dünyayı saracağı tahmin ediliyor.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER