Magazzin – En son magazin haberleri

Hadise, Ermenistan bayrağı eleştirilerine isyan etti

Ünlü şarkıcı Hadise, günlerdir kendisi hakkında yapılan “Ermenistan bayrağı” eleştirilerine isyan etti. Acun Ilıcalı’nın televizyon kanalı TV’de, eleştirilerin odağı haline gelen “O Ses Çocuklar” programında jüri üyesi olan Hadise, giydiği kıyafetle Azerbaycan medyasına konu olmuştu. Kırmızı, mavi ve turuncu yatay şeritlerden oluşan elbise, kimi çevrelerce Ermenistan bayrağı olarak yorumlanmıştı. Sert ithamlar ve hakaretlere maruz kalan […]

18 Nisan 2016 - 0:10 'de eklendi
Hadise, Ermenistan bayrağı eleştirilerine isyan etti

Ünlü şarkıcı Hadise, günlerdir kendisi hakkında yapılan “Ermenistan bayrağı” eleştirilerine isyan etti.

Acun Ilıcalı’nın televizyon kanalı TV’de, eleştirilerin odağı haline gelen “O Ses Çocuklar” programında jüri üyesi olan Hadise, giydiği kıyafetle Azerbaycan medyasına konu olmuştu. Kırmızı, mavi ve turuncu yatay şeritlerden oluşan elbise, kimi çevrelerce Ermenistan bayrağı olarak yorumlanmıştı. Sert ithamlar ve hakaretlere maruz kalan Hadise, bu sözlere yanıt verdi.

Açıklamasında, Aşık Veysel’in, “Aldanma cahilin kuru lafına, kültürsüz insanın külü yalandır.  Hükmetse dünyanın her tarafına, arzusu, hedefi, yolu yalandır” dizelerine yer veren Hadise’nin sözler şöyle:

“Hakkımda yazılan çoğu şeye kulak bile asmıyorum genelde ama Türklüğüme, kültürüme, benliğime asılsız yorum yapan yüreği küçük insanlara gelsin bu sözler. Cahille cahil olmaktansa susmak lazım… Uğraşacak işiniz mi yok? Giydiğim kıyafeti uçuğu bucağı olmayan, insanlık dışı, hastalıklı hayal gücünüzle yorumlayamazsınız! Sosyal medya karalama meydanı değil. Herkese barış ve huzur dolu bir hayat ve dünya diliyorum”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER