Magazzin – En son magazin haberleri

Güneşin Kızları neden final yaptığını açıkladı

Kanal D’nin kısa süre önce final yapan dizisi Güneşin Kızları, sonunda neden final yaptığını açıkladı. Daha önceden yayınlanan Güneşin Kızları dizisiyle ilgili ortaya çok iddia atılmıştı. Dizinin kanal tarafından bitirildiğinden bahsedenler de vardı, başka bir kanala geçeceğini söyleyenlerde vardı. Başrollerinde Emre Kınay, Hande Erçel gibi önemli oyuncuların oynadığı dizi kısa sürede izleyenlerin takdirini toplamaya başlamıştı. […]

01 Nisan 2016 - 19:31 'de eklendi
Güneşin Kızları neden final yaptığını açıkladı

Kanal D’nin kısa süre önce final yapan dizisi Güneşin Kızları, sonunda neden final yaptığını açıkladı.

Daha önceden yayınlanan Güneşin Kızları dizisiyle ilgili ortaya çok iddia atılmıştı. Dizinin kanal tarafından bitirildiğinden bahsedenler de vardı, başka bir kanala geçeceğini söyleyenlerde vardı.

Başrollerinde Emre Kınay, Hande Erçel gibi önemli oyuncuların oynadığı dizi kısa sürede izleyenlerin takdirini toplamaya başlamıştı. Dizi tam rayına oturdu diye düşündürürken bomba etkisi yaratan bir açıklama gelmişti. Yapılan açıklama da dizinin bitirileceği duyrulurken bu karar hayranlarını oldukça üzmüştü.

Kafaları karıştıran konuya dizinin sosyal medya hesabından açıklama yapıldı.

gunesin-kizlari-neden-final-yapti--2082961

Sevilen dizi neden bitirildi?

Hayranlarının kafasındaki en önemli soru dizinin neden bitirildiğiydi. Dizi hayranlarının merak ettiği bu soruya sosyal medyadan açıklama yapıldı.

Sevilen dizinin Twitter hesabından yapılan açıklamada 39. bölümde final yapacaktır. Yayınlandığımız süre boyunca bize destek veren Güneşin Kızları ailesine çok teşekkür ederiz..’ ifadelerine yer verildi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER