‘Gece Gölgenin Rahatına Bak’ Şarkısı Çalıntı Çıkınca Youtube Klibi Kaldırdı – Haberler « Magazzin – En son magazin haberleri
Magazzin – En son magazin haberleri

‘Gece Gölgenin Rahatına Bak’ Şarkısı Çalıntı Çıkınca Youtube Klibi Kaldırdı – Haberler

Bu yılın en popüler şarkıları arasında yer alan ve 240 milyonun üzerinde izlenen ’Gece Gölgenin Rahatına Bak’ şarkısı telif hakkı nedeniyle YouTube’dan kaldırıldı. – son dakika, haber, haberler

01 Haziran 2017 - 22:21 'de eklendi
‘Gece Gölgenin Rahatına Bak’ Şarkısı Çalıntı Çıkınca Youtube Klibi Kaldırdı – Haberler

Genç şarkıcı Çağatay Akman’ın Gece ‘Gölgenin Rahatına Bak’ şarkısı, şüphesiz Türkiye’de bu yıla damga vuran şarkılar arasında yer alıyor. Özellikle sosyal medyada popülerleşen ve sonrasında radyolarda yankılanmaya başlayan bu şarkı, birçok kişinin de diline dolanmıştı. Şarkının popülerliği her geçen gün arttı ve yayıncı şirketin resmi Youtube hesabında toplamda 240 milyon görüntülenmeye ulaştı.

YOUTUBE VİDEOYU KALDIRDI

Fakat YouTube ani bir kararla teliften dolayı videoyu yayından kaldırdı. Söz konusu şarkı, ANNA RF isimli grubun Jump isimli şarkısından alıntı yapılmakla suçlanıyordu. İşte YouTube bu konuda yapılan itirazları dikkate aldı ve ‘Gece Gölgenin Rahatına Bak’ şarkısını yayından kaldırdı.

AÇIKLAMA GELDİ

Gelişmeler üzerine genç şarkıcı Instagram hesabı üzerinden açıklama yaptı ve ‘Gece Gölgenin Rahatına Bak’ şarkısının 1 gün içinde yeniden YouTube’da olacağını iddia etti.

Etiketler :
İLGİLİ HABERLER