Magazzin – En son magazin haberleri

Galatasaray Strasbourg biletleri için Galatasaray’dan açıklama

Euro Cup’ta tarih yazarak finale yükselen Galatasaray’ın tribünlerinde gözler Galatasaray Strasbourg biletlerine çevrildi. Galatasaray Strasbourg biletleri için çok büyük bir talep var. Biletler henüz satışa çıkmamışken, sarı-kırmızılı kulüp açıklama yaptı. GALATASARAY STRASBOURG BİLETLERİ NE ZAMAN SATIŞA ÇIKACAK? İŞTE YANITI “Galatasaray Odeabank Erkek Basketbol Takımımızın, ULEB Eurocup Final ikinci karşılaşmasında 27 Nisan 2016, Çarşamba günü saat […]

11 Nisan 2016 - 14:01 'de eklendi
Galatasaray Strasbourg biletleri için Galatasaray’dan açıklama

Euro Cup’ta tarih yazarak finale yükselen Galatasaray’ın tribünlerinde gözler Galatasaray Strasbourg biletlerine çevrildi.

Galatasaray Strasbourg biletleri için çok büyük bir talep var. Biletler henüz satışa çıkmamışken, sarı-kırmızılı kulüp açıklama yaptı.

GALATASARAY STRASBOURG BİLETLERİ NE ZAMAN SATIŞA ÇIKACAK? İŞTE YANITI

“Galatasaray Odeabank Erkek Basketbol Takımımızın, ULEB Eurocup Final ikinci karşılaşmasında 27 Nisan 2016, Çarşamba günü saat 20.00’da Strasbourg ile Abdi İpekçi Spor Salonu’nda oynayacağı maçın biletleri henüz satışa çıkmamıştır” denilen açıklamada, biletlerin satışa çıktığı yönündeki haberler yalanlandı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER