Filipinler’in Güzellik Kraliçesi Filmlere Konu Olacak Şekilde Öldürüldü – Haberler « Magazzin – En son magazin haberleri
Magazzin – En son magazin haberleri

Filipinler’in Güzellik Kraliçesi Filmlere Konu Olacak Şekilde Öldürüldü – Haberler

Filipinler güzellik kraliçesi Mary Christine Balagtas, kendisine çiçek ve çikolata getiren kişilere kapıyı açtığı sırada silahla kafasından vuruldu ve hayatını kaybetti – son dakika, haber, haberler

09 Nisan 2017 - 10:31 'de eklendi
Filipinler’in Güzellik Kraliçesi Filmlere Konu Olacak Şekilde Öldürüldü – Haberler

Filipinler güzellik kraliçesi 23 yaşındaki Mary Christine Balagtas, kendisine çiçek ve çikolata getiren kişilere kapıyı açtığı sırada biri silahını çıkarıp güzellik kraliçesine ateş etti. Balagtas, evine çağrılan ambulans ile hastaneye kaldırıldığı sırada yolda hayatını kaybetti.

SİLAH KİRALIK ÇIKTI

Güzellik kraliçesi filmlere konu olacak bir şekilde öldürüldü. Polis saldırganların olay yerinden motorsiklet ile kaçtığını ifade etti. Güzellik kraliçesinin eski erkek arkadaşı olmak üzere bir tüm olasıklarını soruşturduklarını söyleyen polis yetkililileri kraliçenin cinayetinde kullanılan silahın kiralanmış olduğunu ifade etti.

KRALİÇENİN ÖLÜMÜ AİLESİNİ YASA BOĞDU

Polis evde bir boş mermi kovanı bulduğunu söylerken görgü tanıkları ise cinayetten önce saldırganları etrafta gördüklerini ifade etti. Üniversite öğrencisi olan Balagtas 2009 ve 2010 yılları arasında güzellik kraliçesi seçilmişti. Kraliçenin ölümü arkadaşları ve ailesini yasa boğduEtiketler :
İLGİLİ HABERLER