Fahriye Evcen ve Fatih Akın Dünya Çapında Projeye İmza Atacak – Haberler « Magazzin – En son magazin haberleri
Magazzin – En son magazin haberleri

Fahriye Evcen ve Fatih Akın Dünya Çapında Projeye İmza Atacak – Haberler

70. Cannes Film Festivali’nde buluşan Fahriye Evcen ile Fatih Akın’ın Türkiye’yle ilgili dünya çapında bir projeye imza atacakları konuşuluyor. – son dakika, haber, haberler

01 Haziran 2017 - 22:43 'de eklendi
Fahriye Evcen ve Fatih Akın Dünya Çapında Projeye İmza Atacak – Haberler

70. Cannes Film Festivali’nde buluşan Fahriye Evcen ile Fatih Akın’ın Türkiye’yle ilgili dünya çapında bir projeye imza atacakları konuşuldu.

Oyuncu Fahriye Evcen ile dünyaca ünlü Türk yönetmen Fatih Akın’ın 70. Cannes Film Festivali’nde sürpriz bir proje için bir araya geldikleri öğrenildi. Yaptığı filmleriyle dünya çapında bir üne sahip olan Akın ile Evcen, Türkiye ile ilgili özel bir filme imza atmaya hazırlanıyor. Ünlü isimler, düzenlenen etkinlik kapsamında senarist ve yapımcı Nur Türkşen ve Hakan Türkşen ile bir araya geldi.

DÜNYA ÇAPINDA PROJE GELİYOR

Projenin detaylarını konuşarak fikir alışverişinde bulunan ekibin yer alacakları film ise bir hayli iddialı… Çalışmanın dünya çapında büyük bir ses getirmesi bekleniyor. Evcen’in ise böyle bir projede yer alarak adını daha fazla ülkede duyuracağı belirtildi.

FATİH İLE FAHRİYE AYNI FİLMDE

Kültür Bakanlığı’nın davetlisi olarak Cannes’da bulunan senarist ve yapımcı Nur Türkşen ve Hakan Türkşen, ünlü yönetmen Fatih Akın ile Fahriye Evcen’le buluşup yeni projeyi sundu.

“FLAŞLARIN HEPSİNİ KENDİNE ÇEVİRECEK”

Hatırlanacağı üzere Cannes’te basının ilgisini çekmeye başaramayan Fahriye Evcen’le ilgili “Hırs yaptı, önümüzdeki yıl aceleların hepsini kendine çevirecek” yorumları yapıldı.

İşte Cannes’teki o kareler;

Etiketler :
İLGİLİ HABERLER