Eski Gelin Adayı Hanife, Kendisini İşinden Etmek İsteyenlere İsyan Etti – Haberler « Magazzin – En son magazin haberleri
Magazzin – En son magazin haberleri

Eski Gelin Adayı Hanife, Kendisini İşinden Etmek İsteyenlere İsyan Etti – Haberler

Gündemden düşmeyen eski gelin adayı Hanife, Instagram’dan kendisini işinden etmek isteyenlere “Patronumu arayıp sevgilisi var demek nedir“ diye isyan etti. – son dakika, haber, haberler

05 Nisan 2017 - 7:24 'de eklendi
Eski Gelin Adayı Hanife, Kendisini İşinden Etmek İsteyenlere İsyan Etti – Haberler

Star TV’de Zuhal Topal’ın evlendirme programında gelin adayı olarak yer alırken çok ses getiren ve programdan ayrıldıktan sonra da konuşulmaya devam eden Hanife, Instagram’dan kendisini işinden etmek isteyenlere isyan etti.

“ARTIK İYİCE AZITAN İNSANLAR VAR”

Eski gelin adayı Hanife, Instagram’ın hikaye bölümünden bir yazı paylaştı. Hanife, “Artık iyice azıtan insanlar var. Çalışan bir kızın patronunu aramak nedir? İşsiz mi kalmamı istiyorsunuz? Hem sevmiyor, hem eleştiriyor, hem dibimden ayrılmıyor hem de beni araştırıyorsunuz” dedi.

HANİFE: SEVGİLİM VAR OLABİLİR DE!

Hanife sözlerine şöyle devam etti: Sevgilim var olabilir de olmayabilir de! Hem kime ne? Benim program ile bir bağlantım yoksa birileri bana soru sormasın, hayatıa karışmasın diyedir. Siz imsiniz bana hesap soruyor, kimi seveceğimi söylüyorsunuz? Ve hesap sormak için payromunu aramanız terbiyesizlik.

İşte Hanife’nin o paylaşımı:

Kaynak: Haberler.com

Etiketler :
İLGİLİ HABERLER