Magazzin – En son magazin haberleri

Eşi sete geldi, cinsel içerikli sahnesini İzledi!

Grinin Elli Tonu filminin çekimleri sırasında bir cinsel ilişki sahnesini 7 saatte çekmelerine rağmen filmin başrol oyuncusu Jamie Dornan eşini sete getirdi.

grinin-elli-tonu-filminin-cekimlerine-basrol-8605330_9247_m

Fifty Shades Of Grey (Grinin Elli Tonu) filminin çekimleri için Fransa’da bulunan 26 yaşındaki ünlü oyuncu Dakota Johnson film çekimleri sırasında giydiği sarı bikininin sütyen kısmını çıkararak göğüslerini ifşa ettiği bir sırada görüntülendi.

grinin-elli-tonu-filminin-cekimlerine-basrol-8605330_7228_m

BİKİNİSİ OLAY YARATTI

Johson daha sonra yanına gelen filminde başrolü paylaştığı 34 yaşındaki Jamie Dornan ile takıldıktan sonra kendini mavi sulara bıraktı. Bütün vücut hatlarını ve göğüs uçlarını gösteren sarı bikinisi ile Dakota Johnsonhayranlarını bir kez daha kendine hayran bıraktı.

grinin-elli-tonu-filminin-cekimlerine-basrol-8605330_3518_m

ATEŞLİ SAHNELERE RAĞMEN EŞİNİ DE GETİRDİ

Çekilen ateşli sahnelere rağmen filmin başrol oyuncusu Jamie Dornan izlemesi için eşini kendisi ile beraber sahnelerin çekildiği yere götürdü. Jamie kendisine ilgi gösterenlere gülümseyerek karşılık verdi.

grinin-elli-tonu-filminin-cekimlerine-basrol-8605330_9602_m

KISKANÇ DAVRANMADI

Daha sonra Johson ve Jamie ile beraber denize giren Jamie’nin karısı, kocasının çektiği ateşli sahneler karşısında herhangi bir kıskançlık göstermedi.

grinin-elli-tonu-filminin-cekimlerine-basrol-8605330_2020_m

CİNSEL İÇERİKLİ SAHNEYİ 7 SAATTE ÇEKTİLER

Bu yılın başlarında Fifty Shades of Grey filminde çektiği cinsel içerikli sahnelerin sıkıcı olduğunu söyleyerek hayranlarını şaşırtan Dakota Johson Interview magazin dergisine yaptığı açıklamalarda “Fifty Shades of Grey filmlerinde arka arkaya oynuyorum ve bugün tekrar cinsel içerikli bir sahnesinde oynuyorum. Bu hiç rahat değil ve çok sıkıcı, rol arkadaşım ile gerçekten cinsel ilişkiye girmiyoruz sadece ilişkiye giriyormuş gibi rol yapıyoruz ve yedi saattir bu sahneyi çekiyoruz” dedi.

grinin-elli-tonu-filminin-cekimlerine-basrol-8605330_3467_m grinin-elli-tonu-filminin-cekimlerine-basrol-8605330_8518_m grinin-elli-tonu-filminin-cekimlerine-basrol-8605330_2208_m

 

13 Temmuz 2016 - 22:40 'de eklendi
Jennifer Lopez’den seksi paylaşım Jennifer Lopez’den seksi paylaşım
“Aşk Laftan Anlamaz”da rötarlı kına “Aşk Laftan Anlamaz”da rötarlı kına
Arda Turan: Beyoğlu’nda bir kızla çarpışıyorsun ve… Arda Turan: Beyoğlu’nda bir kızla çarpışıyorsun ve…
Muazzez Ersoy: İsyan etti Muazzez Ersoy: İsyan etti
Kiralık Aşk ekibi veda yemeğinde buluştu Kiralık Aşk ekibi veda yemeğinde buluştu
Mustafa Koç, Ölümünün Yıl Dönümünde Mezarı Başında Anıldı Mustafa Koç, Ölümünün Yıl Dönümünde Mezarı Başında Anıldı
SON EKLENENLER