Erdoğan, Hastaneyi Aratıp İbrahim Erkal’ın Sağlık Durumunu Sordu – Haberler « Magazzin – En son magazin haberleri
Magazzin – En son magazin haberleri

Erdoğan, Hastaneyi Aratıp İbrahim Erkal’ın Sağlık Durumunu Sordu – Haberler

Cumhurbaşkanı Erdoğan, evinin otoparkında baygın halde bulunan ve beyin kanaması geçirdiği anlaşılan İbrahim Erkal’ın sağlık durumuyla ilgili hastaneyi aratıp bilgi aldı. – son dakika, haber, haberler

13 Nisan 2017 - 12:23 'de eklendi
Erdoğan, Hastaneyi Aratıp İbrahim Erkal’ın Sağlık Durumunu Sordu – Haberler

Evinin otoparkında baygın halde bulunan ve yoğun bakıma alınan İbrahim Erkal, geçirdiği beyin kanamasından dolayı ciddi bir ameliyata alınmıştı. Ameliyattan çıkan İbrahim Erkal, hala yoğun bakımda ve hayati tehlikesi sürüyor.

ERDOĞAN BİLGİ ALDI

Üzücü haberi alan ailesi, yakınları, sevenleri ve dostları hastaneye koştu. Hastaneye gelenler Erkal’ın sağlık durumuyla ilgili bilgi aldı. Olay gecesi 23.30’a kadar İbrahim Erkal ile birlikte olan Erzurumlular Kültür ve Yardımlaşma Vakfı Başkanı Suha Dengizek “Beraberdik ayrıldıktan sonra İbrahim Bey evine gitti. Eve varınca aracını valeye veriyor. Daha sonra yere düşüyor. Yaklaşık bir saat sonra site içerisinde bir bayan yerde baygın görüyor” dedi. Dengizek, C.Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da Erzurum mitingi sonrası uçakta yanında bulunan Sağlık Bakanı Recep Akdağ vasıtasıyla kendilerini aradığını ve sanatçı hakkında bilgi aldığını belirterek geçmiş olsun dileklerini ilettiğini ifade etti.

OPERASYON 2.5 SAAT SÜRDÜ

Erkal’ın tedavi gördüğü hastane yetkilileri dün son durumla ilgili şu açıklamayı yaptı: “Beyin kanaması ön tanısı ile hastanemize getirilen evinin otoparkında düşmüş olarak bulunan Erkal’ın son derece ciddi beyin kanamasının olduğu saptanmış olup hastamız derin koma durumundadır. Hastamız ameliyata alınmıştır.”

HAYATİ TEHLİKESİ DEVAM EDİYOR

Beyin kanaması ön tanısı ile 12 Nisan Salı günü Liv Hospital’a getirilen Değerli Sanatçı İbrahim Erkal’ın dün yapılan ameliyatında kanama alanı temizlenmiştir. Bu sabah yapılan son tetkiklere göre yeni bir kanamanın olmadığı ancak tıbbi tedaviye rağmen beyin ödeminin artmış olduğu gözlenmiştir. Hastamızın hayati tehlikesi devam etmektedir.

Doktorları, İbrahim Erkal’ın Ameliyatla Kurtulma İhtimalinin Yüzde 1 Olduğunu Açıkladı
İbrahim Erkal, Şoförün “Eve Kadar Eşlik Etme” Teklifini Reddedip Otoparkta Bayılmış
İbrahim Erkal Otoparkta Baygın Bulundu! Durumu Ciddi
İbrahim Erkal’ın Kötü Haberini Alan Hastaneye Akın Etti
Hastaneden Açıklama Geldi! İbrahim Erkal Beyin Kanaması Geçirmiş, Derin Komada
İbrahim Erkal Ameliyattan Çıktı, Hayati Tehlikesi Sürüyor

Etiketler :
İLGİLİ HABERLER