Magazzin – En son magazin haberleri

Emrah’tan Acun Ilıcalı’ya 344 bin liralık dava

Emrah ile Acun Ilıcalı mahkemelik oldu. Emrah, Acun Ilıcalı’ya şarkılarını programlarında izinsiz kullandığı gerekçesiyle 344 bin liralık dava açtı. Ünlü sanatçı Emrah, “Unutabilsem”, “Götür Beni Gittiğin Yere” ve “İhtiyacı Var” isimli eserlerinin “O Ses Türkiye”, “Yetenek Sizsiniz” ve “Rising Star” isimli programlarda kendisinden izin alınmadan kullanıldığı gerekçesiyle, Acun Ilıcalı’dan şikayetçi oldu. Emrah, Acun Medya’ya tam […]

15 Nisan 2016 - 0:06 'de eklendi
Emrah’tan Acun Ilıcalı’ya 344 bin liralık dava

Emrah ile Acun Ilıcalı mahkemelik oldu. Emrah, Acun Ilıcalı’ya şarkılarını programlarında izinsiz kullandığı gerekçesiyle 344 bin liralık dava açtı.

Ünlü sanatçı Emrah, “Unutabilsem”, “Götür Beni Gittiğin Yere” ve “İhtiyacı Var” isimli eserlerinin “O Ses Türkiye”, “Yetenek Sizsiniz” ve “Rising Star” isimli programlarda kendisinden izin alınmadan kullanıldığı gerekçesiyle, Acun Ilıcalı’dan şikayetçi oldu. Emrah, Acun Medya’ya tam 344 bin liralık tazminat dava açtı.

Konuyla ilgili olarak bir açıklama yapan Emrah, “Bu sadece benimle ilgili bir konu değil. Benim dışımda onlarca besteciye saygısızlık yapılıyor, hakları ödenmiyor, isimleri dahi yazılmıyor. Bu hukuksuzluğa dur dedik. Televizyon yapımcıları programlarında kullandıkları müziklerin telif haklarını ödemeyi öğrenmeliler. Şarkılar olmasa neyle program yapacaklar” ifadelerini kullandı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER