Magazzin – En son magazin haberleri

Elçin Sangu’dan 4 milyon liralık imza

Türkiye’yi ekran başına kitleyen Kiralık Aşk dizisinin güzel oyuncusu Elçin Sangu, önümüzdeki günlerde televizyonlarımıza bir şirketin reklam filmi ile konuk olacak. Üniversite eğitimini Mersin Üniversitesi Opera bölümünde tamamlayan, 30 yaşındaki Çerkez asıllı Elçin Sangu, adını ilk olarak 2011 yılında yayına giren Öyle Bir Geçer Zaman ki isimli dizideki Jale rolüyle duurmuştu. Ardından 2012 yılında gösterilen Aşk Kaç […]

28 Mart 2016 - 12:39 'de eklendi
Elçin Sangu’dan 4 milyon liralık imza

Türkiye’yi ekran başına kitleyen Kiralık Aşk dizisinin güzel oyuncusu Elçin Sangu, önümüzdeki günlerde televizyonlarımıza bir şirketin reklam filmi ile konuk olacak.

Üniversite eğitimini Mersin Üniversitesi Opera bölümünde tamamlayan, 30 yaşındaki Çerkez asıllı Elçin Sangu, adını ilk olarak 2011 yılında yayına giren Öyle Bir Geçer Zaman ki isimli dizideki Jale rolüyle duurmuştu. Ardından 2012 yılında gösterilen Aşk Kaç Beden Giyer dizisindeki Nehir karakteriyle aranan ekran yüzü olan Sangu,  Bir Aşk Hikayesi, Kurt Seyit ve Şura, Sevdam Alabora dizilerinde oynayıp, Star TV’de yayınlanan ve başrolünü Barış Arduç ile paylaştığı Kiralık Aşk dizisindeki Defne karakteriyle kariyer zirvesine çıktı.

elcin-sangu-reklam-filmi

Reytingleri alt üst eden Kiralık Aşk dizisiyle ününe ün katan güzel oyuncu, şimdi de bir firma ile reklam anlaşması yapmak üzere. Magazzin.net’in kaynakları, önümüzdeki günlerde gösterime girecek olan reklam filminin üç bölümden oluşacağını aktardı. Elçin Sangu’nun üç reklam filmi için alacağı ücret ise 4 milyon Türk Lirası’nı buluyor.

Elçin Sangu’nun adı daha önce de reklam anlaşmalarıyla anılmış ancak Sangu yakın zamanda bir reklam filminde oynamamıştı.

Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER