Magazzin – En son magazin haberleri

Elçin Sangu, Kiralık Aşk’tan ayrılıyor mu?

Kiralık Aşk dizisinin güzel oyuncusu Elçin Sangu diziden ayrılıyor mu? Bugünlerde herkes bu soruyu birbirine soruyor. Gündeme bomba gibi düşen iddia hakkında, yapım ekibi bir süre sessiz kalmayı tercih etti ancak, o sessizlik bugün çözüldü. İddialar peş peşe gelip, televizyon dünyası bu haberle çalkalanınca Kiralık Aşk’ın yapım şirketi Ortaks Yapım bir açıklama yapmak zorunda kaldı. […]

28 Mart 2016 - 12:40 'de eklendi
Elçin Sangu, Kiralık Aşk’tan ayrılıyor mu?

Kiralık Aşk dizisinin güzel oyuncusu Elçin Sangu diziden ayrılıyor mu? Bugünlerde herkes bu soruyu birbirine soruyor. Gündeme bomba gibi düşen iddia hakkında, yapım ekibi bir süre sessiz kalmayı tercih etti ancak, o sessizlik bugün çözüldü.

İddialar peş peşe gelip, televizyon dünyası bu haberle çalkalanınca Kiralık Aşk’ın yapım şirketi Ortaks Yapım bir açıklama yapmak zorunda kaldı.

34

KİRALIK AŞK’IN SON FRAGMANINDA BOMBA OLAY – Tıkla İzle

“Kiralık Aşk”ın çekimlerine sezon sonuna kadar full kadromuzla devam ediyoruz. Çeşitli mecralarda bu konuyla ilgili çıkan tüm haberler asılsızdır” denilen açıklamada, tüm ekibin uyum içinde çalışmalarına devam ettiği belirtilerek, “İzleyenlerimizden, bu tür haberler ile gündem doldurmaya çalışanlara kulak vermemelerini önemle rica ediyoruz” ifadelerine yer verildi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

İLGİLİ HABERLER